Ocieplenie poddasza – Małopolska

Ociepleniami poddaszy nasza firma zajmuje się już od kilkunastu lat. Wykonujemy je wykorzystując do tego materiał bazujący na pianie poliuretanowej otwarto-komórkowej. Do jego nałożenia stosuje się metodę natryskową. Charakterystyka wykorzystywanego materiału pozwala wykonawcy usługi, na stworzenie szybkiego i dokładnego ocieplenia. Według statystyki najwięcej ciepła ucieka przez dach, bo aż do 20%, dlatego tak ważne jest zastosowanie w tym miejscu jednego z najlepszych materiałów ociepleniowych. Warto przyjrzeć się tematowi utraty ciepła z użytkowanego obiektu budowlanego (np. domy jednorodzinne, wielorodzinne, obiekty przemysłowe) pod kątem cech jakie posiada a jakie potrafi zapewnić mu piana PUR otwarto- komórkowa.
Ocieplenia poddasza – pełna oferta do znalezienia pod tym linkiem

Najczęstsze problemy z ociepleniem poddaszy

Do najczęstszych przyczyn utraty ciepła należą tworzące się w ociepleniach mostki cieplne lub przedmuchy wiatru. Piana otwarto komórkowa dzięki swojej budowie tworzy bezspoinową warstwę, która nie dopuszcza do utworzenia się mostków cieplnych lub szczelin, którymi mógłby dostać się wiatr. Dużym problemem właścicieli domów jest też brak wentylacji lub zastosowanie materiału, który nie przepuszcza wystarczającej ilości wilgoci z pomieszczeń. Może to prowadzić to do ich zawilgocenia, a w konsekwencji powstania pleśni lub grzyba.

Nasz materiał jest paro przepuszczalny – o czym świadczy jego karta techniczna. W której według normy PN-EN 12086 wyszczególniony został współczynnik oporu dyfuzyjnego pary wodnej (µ) wynoszący: 3-4 . Jednym z najczęstszych wyzwań dla wykonawców ocieplenia na poddaszach, jest jego kształt oraz dostępność miejsca w jakim ma zostać zrobiona nowa powłoka ociepleniowa. Metoda natryskowa posiada tą przewagę nad innymi technologiami, że 2 komponentowy surowiec jest podawany przez agregat, poprzez węże, do pistoletu wysokociśnieniowego w którym surowce łączą się, wylatując na docelowe podłoże. W natryśniętym miejscu piana pur rośnie do około 10 cm szczelnie wypełniając także zagłębienia, a nawet szczeliny. Kolejną przewaga tego materiału jest jego przyczepność do podłożą. Jest on w stanie przyczepić się do wielu rodzajów powierzchni między innym: foli paroporzeposzczalnej, deskowania, płyty kartonowo-gipsowej, a nawet stalowych konstrukcji. Z upływem czasu nie odpadnie od podłoża oraz nie opadnie w stosunku do swojego pierwotnego kształtu.

Ocieplamy poddasza w małopolsce

Klientów do zastosowania powyższej technologii przekonuje ilość zalet jakie materiał ze sobą niesie. Na podstawie naszych doświadczeń jako wykonawca ociepleń poddaszy, ale także producent innych rodzajów pian poliuretanowych, chcemy zaproponować Państwu nasz produkt przeznaczony ściśle do ocieplenia wnętrza budynków – TermoPianę OK. Jest to rodzaj piany poliuretanowej otwarto-komórkowej w odcieniu niebieskim. TermoPiana OK charakteryzuje się współczynnikiem przewodzenia ciepła 0,038 [W/mK]. Jako producent, gwarantujemy Państwu jej zalety, a jako wykonawca ociepleń poddaszy w całej Polsce, w tym w województwie małopolskim zapewniamy najlepszą jakość usługi. Nasze usługi świadczymy na całym terenie województwa Małopolskiego – w szczególności zapraszamy do kontaktu mieszkańców pobliskich nam powiatów takich jak:
Powiat oświęcimski
Powiat wadowicki
Powiat suski
Powiat chrzanowski
Powiat olkuski
Powiat – miasto Kraków

Ocieplenie poddasza – małopolska

Firma Termopian ma siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach koło Bielska-Białej. Nasza lokalizacja ułatwia nam dojazd do zleconych prac w województwie małopolskim. Bliskość naszej siedziby ułatwi Państwu osobiste spotkanie w celu odpowiedz na wszystkie pytania oraz co istotne ma wpływ na ostateczną, niższą cenę wykonania usługi. Zapraszamy do kontaktu także gdy chcecie Państwo skorzystać z usług ocieplenia poddasza w województwie śląskim.

Ilość zleceń dotyczącego ocieplenia natryskowego jakie wykonywaliśmy na terenie województwa
małopolskiego
świadczy o nas jako o doświadczonej i profesjonalnej firmie, której wiedza w temacie ocieplenia
poddaszy jest na najwyższym poziomie. Jeśli chcą się Państwo o tym przekonać zapraszamy do kontaktu.
+48 601 145 800; 32/214 45 80
biuro@piana-ok.pl
formularz kontaktowy na www.piana-ok.pl

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.