Ocieplenie poddasza – Żywiec

Izolacje natryskowe są stosunkowo nową technologią do której przekonuje się coraz więcej klientów. Wykonuje się je z dwóch komponentów

Firma Termopian chce Państwu zaproponować własny wyrób czyli TermoPianę OK. Jest to rodzaj piany poliuretanowej otwartokomórkowej o charakterystycznym niebieskim kolorze. Ma ona właściwości termoizolacyjne, jej współczynnik przewodzenia ciepła λ (Lambda) wynosi 0,038. Piana-OK świetnie zachowuje temperaturę dzięki czemu idealnie nadaje się do ocieplenia poddasza. Przy swojej niskiej masie, nie obciąża bardzo konstrukcji dachu.

Z jej pozostałych cech można wyróżnić:

– łatwość i szybkość aplikacji materiału,

– paro przepuszczalność, współczynnik oporu dyfuzyjnego pary wodnej (µ) na poziomie 3-4,

– trwałość – zachowuje swoje właściwości przez co najmniej 15 lat,

– bezspoinowość, dzięki swojej technologii, przy dobrze wykonanym natrysku nie tworzą się mostki cieplne,

– uniwersalność stosowania, zarówno do obiektów mieszkalnych jak i przemysłowych,

– bezpieczna przy użytkowaniu, po natryśnięciu nie wydziela zapachu jest obojętna chemicznie i nietoksyczna.

Ocieplenie poddasza w Żywcu – Jak lokalizacja wpływa na koszt docieplenia?

Firma Termopian znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, w południowej części miasta, dzięki czemu mamy ułatwiony dojazd do klientów zamieszkujących powiat żywiecki między innymi takie miejscowości jak: Żywiec, Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Węgierska Górka, Koszarawa, Świnna, Lipowa, Ślemień, Łękawica, Łodygowice, Rajcza Milówka, Radziechowy-Wieprz czy Ujsoły.

Sąsiadujemy z drogą S1 (droga szybkiego ruchu) co powoduje, że czas drogi dojazdowej to tylko kilka minut jazdy do Żywca. Bliskość siedziby wykonawcy izolacji natryskowej na poddasze, ściany czy strop to przede wszystkim niższy koszt dojazdu co zmniejszy ogólny rachunek za wykonane prace. Poza tym umiejscowienie siedziby wykonawcy pozwoli także klientowi sprawdzić osobiście firmę którą chce zatrudnić, dając mu pewność dobrego wyboru.

Natrysk pianą - ocieplenie dachu - Żywiec
Ocieplenie dachu pianką PUR

Możliwości kontaktu z nasza firmą?

Zapraszamy do siedziby naszej firmy, gdzie można spotkać się na rozmowę z naszym doradcą handlowym, zobaczyć jak wygląda gotowy produkt do izolacji natryskowej wewnętrznej i rozwiać wszelkie pozostałe wątpliwości dotyczące ocieplenia poddaszy.
(godziny otwarcia siedziby: 08.00-15.00 w dni robocze).

Poza tym, mieszkańców powiatu żywieckiego zachęcamy do:

– kontaktu telefonicznego: 32/214 45 80 lub +48 601 145 800

oraz przez Internet:

– wysłać e-mail pod: biuro@piana-ok.pl

– wysłać podstawowe informacje przez formularz kontaktowy na stronie internetowej www.piana-ok.pl

– lub porozmawiać z naszymi ekspertami na czacie na stronie internetowej (prawy dół ekranu)

Czym kierować się przy ostatecznym wyborze docieplenia poddasza:

Wybór klienta dotyczący materiału do izolacji i docieplenia poddasza, czy stropu powinien się także opierać na jakości materiału jak i jej wykonania.

Materiał z jakiego korzystamy to TermoPiana OK. Dzięki swoim właściwościom wymienionym wcześniej to idealny wybór do izolacji termicznej i ocieplenia poddasza. Nasze doświadczenie i profesjonalizm składa się z wypracowanej renomy na rynku izolacji natryskowych, na którym jesteśmy już 30 lat, oraz stałej doświadczonej brygadzie która zrealizowała już wspólnie wiele zleceń w województwie śląskim, a także w samym powiecie żywieckim oraz jego miejscowościach w tym:
Czernichowie, Lipowej, Koszarawie, Łodygowicach, Milówce, Radziechowy – Wieprzu, Rajczy, Jeleśni, Ślemieniu, Świnnej, Ujsołach, Węgierska Górce, Łękawicy, Gilowicach oraz stolicy powiatu: Żywcu.

Gwarantujemy że wszystkie prace zostaną wykonane z należytą starannością zgodnie ze sztuką budowlaną oraz przy użyciu sprzętu najwyższej jakości. Zapraszamy do odwiedzin lub kontaktu.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Pszczyna

Ocieplenie poddasza – Racibórz

Ocieplenie poddasza – Oświęcim

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.