...

Ocieplenie poddasza pianką – Jastrzębie-Zdrój

Wszystkich mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na usługę ocieplenia poddasza oraz całości budynków wykorzystując do tego pianę poliuretanową otwarto-komórkową. Natryskiem ociepleń zajmujemy się już od ponad 30 lat pracy i śmiało możemy przedstawić się Państwu jako eksperci w powyższym temacie. Nasze doświadczenie jako wykonawcy natryskowych ociepleń poddasza, przełożyło się także na stworzenie własnych certyfikowanych produktów do tego służących. Do zastosowania wewnątrz budynków najczęściej takich jak domy jednorodzinne, szeregowce czy bliźniaki, ale także w budownictwie przemysłowym wykorzystujemy materiał o nazwie TermoPiana OK. Jako producent tego materiału na bazie piany poliuretanowej otwarto-komórkowej znamy wszystkie jego właściwości. Potrafimy w 100% wykorzystać jego zalety oraz wyeliminować słabości.

Właściwości naszej Piany PUR – TermoPiany OK

Z mocnych stron TermoPiany OK warto wymienić bardzo dobry współczynnik przewodzenia ciepła, posiadający wartość deklarowaną wynoszącą 0,038 W/mK. Współczynnik oporu dyfuzyjnego pary wodnej na poziomie 3-4 świadczy o paro-przepuszczalności materiału. Materiał jest lekki około 10 kg na m3, przez co nie obciąży za bardzo konstrukcji całego dachu. Nowa warstwa ociepleniowa, dzięki swojej strukturze tworzy bezspoinową powłokę, pewnie przyczepiając się do podłoża. Nie pozwala ona na tworzenie się mostków cieplnych oraz na dostawanie się przedmuchów wiatru z zewnątrz w głąb pomieszczeń. Nasza piana PUR przy aplikacji na podłoże wzrasta do około 10 centymetrów szczelnie wypełniając wszystkie szczeliny oraz wgłębienia. Metoda natryskowa pozwala na dotarcie we wszystkie nawet te trudnodostępne miejsca, mające zostać ocieplone. Najczęściej wykorzystuje się ja do ocieplenia poddasza, ale swoje zastosowanie znajduje także przy ścianach, sufitach i stropach.

Co jest potrzebne do ocieplenia poddasza pianą PUR?

Jako doświadczony wykonawca usługi ocieplenia poddasza, także na terenie Jastrzębia-Zdrój oraz okolicznych miejscowości, znamy doskonale warunki umożliwiające natrysk TermoPiany OK czyli naszej pianki PUR. Z podstawowych warunków przetwarzania tego typu materiałów można wymienić:

– podłoże do natrysku ma być suche oraz dokładnie oczyszczone,

– wysokość temperatury powietrza musi wynosić powyżej 5oC

– wysokość temperatury podłoża nie może spaść poniżej 5oC

– wilgotność względna powietrza w miejscu realizacji prac nie może przekroczyć 70%

– wilgotność podłoża na które ma zostać zaaplikowany materiał musi być poniżej 15%

Ocieplenie poddasza  pianką PUR - Jastrzębie-Zdrój
Przykład ocieplenia poddasza pianką PUR

Jak ważne jest ocieplenie poddasza?

W dzisiejszych czasach stałe zmiany w kosztach eksploatacji oraz energii służącej do ogrzewania potrafią przysporzyć dużo kłopotów właścicielowi nieruchomości. Skuteczne ocieplenie poddasza potrafi podnieść komfort użytkowy pomieszczeń poprzez stabilną temperaturę wewnątrz pomieszczeń wraz z obniżeniem rachunków za energie. Nasze ponad 30 letnie doświadczenie oraz materiał który utrzymuje swoje właściwości pierwotne przez ponad 15 lat, gwarantuje wszystkim mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju oraz okolicznych miejscowości najwyższą jakość wykonanej usługi oraz użytego materiału natryskowego do ocieplenia, zapewniając Państwu spokój na długie lata.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Cieszyn

Ocieplenie poddasza – Mikołów

Ocieplenie poddasza – Wodzisław Śląski

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.