...

Ocieplenie poddasza – Tarnowskie Góry

Do ociepleń natryskowych w dzisiejszych czasach jednym z najczęściej wybieranych materiałów jest piana poliuretanowa. Na rynku budowlanym jest już od co najmniej 20 lat i jego popularność wśród klientów szukających sposobu ocieplenia budynków stale rośnie. Piana PUR inaczej poliuretanowa posiada wiele zastosowań.

Do termoizolacji wykorzystuje się dwa rodzaje: zamknięto-komórkową oraz otwarto-komórką. Pianę zamknięto-komórkową stosuje się na zewnątrz budynków, zaś otwarto-komórkową w ich wnętrzach. Piana otwarto-komórkowa jest miększa od zamknięto-komórkowej. Piana o strukturze otwartych komórek dzięki posiadanym właściwościom jest materiałem lekkim, na poziomie około 10 kg/m3. Idealnie sprawdza się jako ocieplenie poddasza, ale także stosuje się ją do sufitów, ścian lub stropów. Z naszego ponad 30 letniego doświadczenia w ociepleniach natryskowych powstał produkt na bazie piany PUR otwarto-komórkowej o nazwie TermoPiana OK. Jako wykonawca usług ocieplenia oraz producent kilku materiałów związanych z ociepleniem mieliśmy potrzebną wiedzę, żeby w jak najlepszy sposób dopasować materiał do potrzeb współczesnego klienta, także na terenie powiatu tarnogórskiego oraz wliczających się w niego miejscowości takich jak: Tarnowskie Góry, Radzionków, Kalety, Miasteczko Śląskie, Zbrosławice, Tworóg, Świerklaniec, Ożarowice czy Krupski Młyn.

Zalety ocieplenia poddasza TermoPianą OK – pianą otwarto-komórkową

Z najważniejszych zalet TermoPiany OK można wymienić jej właściwości polegające na ociepleniu (przy współczynników przenikania ciepła λ = Lambda wynoszącym, wynosi 0,038 W/mk) oraz strukturze, która tworzy nową bezspoinową powłokę. Dzięki temu klient może być spokojny o mostki cieplne czy przedmuchy wiatru, które maja największy wpływ na ucieczkę ciepła z ogrzewanego budynku. Warto podkreślić też wpływ nowej izolacji w sezonie letnim. Nowa powłoka zatrzymuje chłodne powietrze wewnątrz pomieszczeń, dzięki czemu Inwestorowi zmniejsza się koszty utrzymania pracy klimatyzatora. Szybkość wykonania usługi do 300 m 2 w jeden dzień oraz jego uniwersalność zastosowania do różnego rodzaju budynków od mieszkalnych po przemysłowe pozwala na swobodne wykonanie nowego powłoki cieplnej praktycznie dla każdego. Z właściwości tego materiału warta uwagi jest jego paro-przepuszczalność oraz przyczepność. TermoPiana OK potrafi być zastosowana na różnego rodzaju podłoża od membran czyli folii paroizolacyjnych poprzez deskowania, płyty gipsowo-kartonowe aż po konstrukcje stalowe.

Gdzie realizujemy usługi natrysku poddasza Pianą PUR

Firma Termopian swoją siedzibę ma w Czechowicach-Dziedzicach, dzięki czemu dojazd do klientów zamieszkujących powiat tarnogórski oraz miejscowości jak: Tarnowskie Góry, Radzionków, Zbrosławice, Tworóg, Świerklaniec, Kalety, Miasteczko Śląskie, Krupski Młyn czy Ożarowice nie stanowi dla nas żadnego problemu. Bliskość położenia naszej bazy sprawia, że koszt wykonania usługi ocieplenia poddasza nie jest zawyżany. Pozwala to także w łatwy sposób spotkać się osobiście z przyszłym Inwestorem w celu wyjaśnienia wszystkich niepewności.
Oczywiście w celu kontaktu oraz otrzymania oferty ocieplenia poddasza wystarczy skontaktować się z nami
pod numerami telefonu: 32/214 45 80 lub +48 601 145 800 lub droga mailową: biuro@piana-ok.pl. Gwarantujemy Państwu darmowy przyjazd doradcy techniczno-handlowego na miejsce możliwych prac wraz z późniejszą ofertą.

Ocieplenie i izolacja sufitu mieszkalnego TermoPianą OK - Tarnowskie Góry
Realizacja ocieplenia poddasza

Ocieplenie poddasza, a doświadczenie wykonawcy

W branży budowlanej bardzo wiele zależy od umiejętności oraz doświadczenia wykonawcy. Tak samo jest z wykonaniem ocieplenia natryskowego. Nasza firma ofertuje Państwu usługę ocieplenia poddasza metodą natryskową produktem TermoPiana OK przez doświadczonych pracowników z ponad 20 letnim stażem w izolacjach natryskowych. Do realizacji wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Znając materiał oraz nasze umiejętności jego wykorzystania, gwarantujemy najlepsza jakość wykonanych prac.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Bieruń

Ocieplenie poddasza – Gliwice

Ocieplenie poddasza – Będzin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.