O Firmie

O Firmie Termopian

Firma Termopian z siedziba  w Czechowicach – Dziedzicach oferuje usługi z zakresu hydroizolacji i termoizolacji, a także produkcji specjalistycznych materiałów izolacyjnych. Działając nieprzerwanie na rynku od ponad 30 lat zyskała sobie uznanie w branży jako solidny partner.

Firma Termopian założona w 1988 roku jako jedna z pierwszych na rynku budowlanym oferowała izolacje natryskowe systemami poliuretanowymi. Wysoka jakość prac potwierdzona została przez firmę BASF – jednego z największych producentów chemii na świecie, a jego zwieńczeniem było  udzielenie w 1995 roku firmie Termopian autoryzacji. Dziełanie w branży dachowej pozwoliło na opracowanie i wdrożenie własnych nowoczesnych materiałów, między innymi Termopiana OK – produktu na bazie piany poliuretanowej o strukturze otwartych komórek. Jest to wewnętrza izolacja natryskowa, stosowana najczęściej na poddasza, stropy i ściany.

historia firmy termopian
siedziba firmy Termopian

Firma Termopian tworzona przez zespól specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z powodzeniem zrealizowała już ponad 1 mln m2 izloacji natryskowych i może pochwalić się współpracą z wymagającymi i istotnymi kontrahentami.

Nasza praca doceniona została licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Między innymi:

  • Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji,
  • Wielką Nagrodę Izby Budownictwa,
  • tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play przyznany przez Krajową Izbę Gospodarczą, Śląską Nagrodę Jakości,
  • W roku 2014 podczas XLV Międzynarodowych Targów Budownictwa „Twój Dom 2014” została uhonorowana Nagrodą Główną Śląskiej Izby Budownictwa  za produkt Izolbest,
  • Pucharem Prezydenta Miasta Bielska – Białej  za wdrażanie najwyższej jakości systemów izolacji termicznych, wodochronnych i chemoodpornych.

Jesteśmy członkiem:

  • Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach,
  • Śląskiej Izby Budownictwa,
  • Polskiego Związku Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych „SIPUR”

Naszym celem jest ciągły rozwój oraz doskonalenie, tak aby stale zapewniać Państwu wysokiej jakości produkty oraz kompleksową i profesjonalną obsługę.

30 lat doświadczenia na rynku

Jesteśmy członkiem

logo sipur

Wysoka Jakość Usług Potwierdzona Certyfikatami

Zobacz Co Mówią o Nas  Klienci

Poznaj opinie naszych klientów, którzy zdecydowali się na usługę natrysku izolacji termicznej na bazie piany poliuretanowej - TermoPianą OK. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego każdą realizację wykonujemy z najwyższą starannością o najmniejsze detale.

Dzięki firmie Termopian, która dała szybki termin realizacji, zdążyłem jeszcze ocieplić dom przed zimą. Realizacja przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolony, z całą pewnością polecam Termopian jako wiarygodnego i bardzo profesjonalnego wykonawcę.

– Rafał, Bielsko-Biała

opinie - ocena google Termopiana OK

Izolacja natryskowa poddasza

województwo śląskie, Bielsko-Biała

Dobra Firma, widać że znają się na swojej pracy i mają wieloletnie doświadczenie. Brygadzista profesjonalnie wyjaśniał wszystkie pytania, które pojawiały się w trakcie natryskiwania poddaszy w pokojach.  Takich pracowników tylko polecać i chwalić.

– Tadeusz, Pszczyna

opinie - ocena google Termopiana OK

Ocieplanie pianką ścian

województwo śląskie, Pszczyna

Firma Termopian  wykonała wszystkie moje polecenia. Dobrana grubość natrysku TermoPiany OK pozwoliła mi osiągnąć cel czyli pasywny dom. Wszystko zgodnie z umową starannie i terminowo. Kontakt z pracownikami w biurze i wykonywującymi prace profesjonalny. Uczciwi, a to duża zaleta przy firmach budowlanych, będę polecać.

– Paweł, Żory

opinie - ocena google Termopiana OK

Izolacja natryskowa podłóg

województwo śląskie, Żory

Termopian powinien być przedstawiany jako wzór do naśladowania. Remont polegający na dociepleniu dachu od wewnątrz przeprowadzony był sprawnie, szybko i bardzo dokładnie. Jesteśmy pełni podziwu dla pracowników firmy i wykonawców. Wykonanie nie pozostawia żadnych zastrzeżeń,  tylko korzystaćz z ich usług.

– Marcin, Tychy

opinie - ocena google Termopiana OK

Termopian powinien być przedstawiany jako wzór do naśladowania. Remont polegający na dociepleniu dachu od wewnątrz przeprowadzony był sprawnie, szybko i bardzo dokładnie. Jesteśmy pełni podziwu dla pracowników firmy i wykonawców. Wykonanie nie pozostawia żadnych zastrzeżeń,  tylko korzystaćz z ich usług.

– Marcin, Tychy

opinie - ocena google Termopiana OK

Ocieplanie pianą poddasza i ścian

województwo śląskie, Tychy

Bardzo polecam firmę Termopian. Skorzystałem z nich z polecenia rodziny u których wcześniej wykonywali prace. Są solidną, fachową firmą, potrafiącą zawsze trafnie doradzić. Zlecone prace polegające na ociepleniu poddasza wykonane zostały na najwyższym poziomie. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy.

– Jarosław, Studzienice

opinie - ocena google Termopiana OK

Izolacja termiczna sufitu

województwo śląskie, Studzienice

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.