...

Ocieplenie poddasza – Śląsk

Nasza Firma, założona w roku 1988 w województwie śląskim zajmuje się izolacjami natryskowymi. Wykonujemy usługi natrysku pianami poliuretanowymi zamknięto-komórkową oraz otwarto-komórkową. Do wykonania ocieplenia poddasza stosujemy nasz produkt – TermoPiana OK. Jest to materiał na bazie piany poliuretanowej otwarto-komórkowej. Na rynku pian poliuretanowych wyróżnia go niebieski kolor. Dach jest miejscem przez który budynek traci najwięcej ciepła, dlatego tak ważny jest wybór materiału służącego do ocieplenia poddasza. Pełną ofertę ocieplenia poddasza znajdą Państwo tutaj.

Zalety zastosowania TermoPiany OK

Jakie właściwości ma nasz rodzaj piany poliuretanowej otwarto-komórkowej? Termopiana OK posiada wszystkie zalety jakimi mogą się pochwalić piany PUR otwarto komórkowe między innymi: ma bardzo dobre właściwości ociepleniowe – 0,038 m/mk. Izolacja jaką tworzy nie posiada mostków cieplnych, które mogą doprowadzić do przedmuchów wiatru w obiektach znacząco wpływając na stabilność temperatury w pomieszczeniach. Charakterystyka materiału pozwala także na wykonywanie ocieplenia na podłoża o różnych kształtach, dostosowuje się do niego, wypełnia wszystkie zagłębienia oraz szczeliny. Materiał ten nie opada wraz upływem lat zachowując kształt nadany mu w trakcie natrysku. Uniwersalność zastosowania to kolejna przewaga i ułatwienie przy jego wyborze dla przyszłego inwestora. Materiał ten można stosować w budynkach mieszkalnych jedno-, wielorodzinnych ale także w obiektach przemysłowych, produkcyjnych halach lub magazynach. W szczególności sprawdza się w przypadku realizacji w trudno dostępnych realizacjach takich jak ocieplenia poddasza. W kontekście Inwestora warto także zwrócić uwagę na czas pracy wykonawcy, gdzie przy natrysku piany pur można zrobić w jeden dzień nawet do 300m2. Dla klienta istotną informacją jest także żywotność użytego materiału. Piana pur zachowuje swoje pierwotne właściwości minimum przez 15 lat. Po natrysku jest obojętna chemicznie oraz nietoksyczna.

Technologia natrysku piany PUR w ociepleniu poddaszy

Jako producent znamy ten materiał od podstaw. Jego przewagą są właściwości i sposób nakładania na zleconą powierzchnie. Na placu budowy materiał ten jest z beczek wyciągany za pomocą pomp napędzanych przez agregaty, i dalej poprzez węże podawany jest do pistoletu. Tam łączy się i wylatuje na zlecone podłoże. Do natryskiwanej powierzchni przywiera i wzrasta do około 10 cm grubości tworząc bezspoinową powłokę. W celu osiągnięcia wymaganego współczynnika izolacyjności należy natrysnąć kolejne warstwy, zwiększając przy tym grubość powłoki. Im większa grubość powłoki tym lepsze ocieplenie. Należy przy tym pamiętać o wymaganiach jakie stawia przed wykonawcą wykorzystanie piany PUR. Podstawowymi warunkami przetwarzania tego materiału jest temperatura, która powinna dla otoczenia oraz podłoża wynosić minimum 5 o C oraz wilgotność maksimum wynoszące : dla podłoża 15% dla otoczenia 70%. To warunki często spotykane w większości kraju, a w szczególnie jej południowych województw – w tym dla Śląska. Należy zwrócić szczególną uwagę na paramatry wykorzystywanej pianki, tak by były one odpowiednie naszym warunkom zewnętrznym – Wybierając nasz produkt macie Państwo pewność, że wykorzystywana pianka jest odpowiednia do polskich warunków klimatycznych i dobrze nada się na przykład do ocieplenia poddasza.

Myślisz o ociepleniu poddasza w województwie śląskim?

Nasze usługi ocieplenia poddaszy pianką PUR w szczególności kierujemy do mieszkańców całego województwa śląskiego, nasze realizacje i oferta dotyczą w szczególności:
Powiatu bielskiego
Powiatu pszczyńskiego
Powiatu cieszyńskiego
Powiatu mikołowskiego
Powiatu wodzisławskiego
Powiatu żywieckiego
Powiatu bieruńskiego
Powiatu gliwickiego
Powiatu rybnickiego
Powiatu tarnowskiego
Powiatu będzińskiego
Powiatu raciborskiego
Powiatu tyskiego
Powiatu żorskiego
Powiatu katowickiego
Powiatu chorzowskiego
Powiatu jastrzębskiego
Powiatu bytomskiego
Powiatu zabrzańskiego
Powiatu Jaworzno
Powiatu dąbrowskiego
Powiatu świętochłowickiego
Powiatu sosnowieckiego
Powiatu Piekary Śląskie
Powiatu mysłowickiego
Powiatu siemianowickiego
Powiatu Ruda Śląska

Żeby dobrze wykorzystać wszystkie zalety Termopiany, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania prac. Nasza firma Termopian z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach w województwie śląskim posiada specjalistyczny sprzęt, bardzo dużą wiedzę oraz umiejętności dotyczącą ociepleń natryskowych, w tym także ociepleń poddasza. Posiadamy doświadczonych pracowników którzy wykonali w technologii pian poliuretanowych, setki a nawet tysiące dachów w całej Polsce w tym większość na terenie województwa śląskiego. Mierzyliśmy się już z różnymi problemami i zawsze staraliśmy się doradzić z jak największą korzyścią dla Inwestora. Dlatego wybór naszej firmy gwarantuje Państwu najwyższy poziom wykonanych usług .

Nie mieszkasz na Śląsku ale w dalszym ciągu chcesz skorzystać z naszych usług? Zapraszamy do zapoznania się z listą lokalizacji dla ocieplenia poddasza – Małopolska.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego wykonawcy, który zagwarantuje najwyższa jakość materiału oraz usługi zapraszamy do kontaktu:
Biuro otwarte w godzinach: 08.00-15.00 w dni robocze
Pod numerami telefonu: 32-214-45-80 lub 601-145-800
Drogą mailową:biuro@piana-ok.pl
A także skorzystania z formularza lub czatu na naszej stronie internetowej.

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.