Ocieplenie poddasza pianką – Ruda Śląska

Chcemy zaoferować Państwu, mieszkańcom Rudy Śląskiej coraz bardziej znaną i ceniona metodę ocieplenia domu w technologii pianki PUR o budowie otwartych –komórek. Cechuje ją dokładność, szybkość i bardzo dobre właściwości. Bliskość do naszej siedziby (Czechowice-Dziedzice) ułatwi Państwu w razie potrzeby dodatkowe spotkania na przykład w celu szerszego znajomości tej technologii ocieplenia lub rozwiania wątpliwości co do jej zastosowania. Przy wykorzystaniu pianki PUR można oprócz poddasza ocieplić także ściany, stropy oraz sufity, co czyni ten materiał uniwersalnym w swoim zastosowaniu. 

TermoPiana OK – Pianka PUR idealna do ociepleń poddaszy

Realizacje ocieplenia poddasza wykonujemy naszym produktem TermoPianą OK. Jest to materiał oparty na piance poliuretanowej otwarto-komórkowej. Posiada on charakterystyczny niebieski odcień pianki po aplikacji. Dzięki natryskowi TermoPiany OK na ustaloną wcześniej z naszym ekspertem grubość, w zimę zmniejszy się Państwu zapotrzebowanie na energię potrzebną do ogrzania domu, co w konsekwencji pozytywnie wpłynie na wysokość rachunków. Warto także zauważyć pozytywne oddziaływanie pianki PUR, która w upalne lato pozwoli dłużej utrzymać komfortową temperaturę dla użytkowników budynku. TermoPiana OK może pochwalić się dobrym współczynnikiem przewodzenia ciepła – 0,038 W/mk. Jest paro-przepuszczalna, nietoksyczna i chemicznie obojętna po natrysku. Jest przez to bezpieczna dla mieszkańców. Nowe ocieplenie tworzy warstwę, która jest bez spoin i mostków cieplnych. Bezspoinowość ta powoduje też likwidację możliwości dostania się wiatru do wewnętrznej części domu. 

Ocieplenia poddasza – Ruda Śląska – Cena ocieplenia i co na nią wpływa

Współczesne wymagania Ministerstwa dotyczące energetycznej efektywności budynków dla dachów oraz stropodachów nakładają obowiązek na Inwestora budującego swój dom osiągnięcie parametru: U = 0,15 W/m2k (współczynnik przenikania ciepła). Żeby go uzyskać w nowo budowanym domu należy zastosować warstwę TermoPiany OK o grubości 24 cm. Od tak modnego dziś domu pasywnego Ministerstwo wymaga posiadania wyższych parametrów, bo aż U = 0,1 W/m2k. Do uzyskania takiego współczynnika przenikania ciepła w nowo powstającym  budynku należy zaaplikować warstwę  TermoPiany o grubości 36 cm. Cena natrysku nowego ocieplenia jest ustalana dla każdego klienta osobno, ze względu na potrzebną wcześniej znajomość takich czynników jak:

– odległość prac od siedziby firmy

– grubość natrysku Termopiany OK

– powierzchnia do ocieplenia

– czas prac

– podłoże do natrysku

Dosłownie chwilę zajmie Państwu jej uzyskanie kontaktując się telefonicznie z naszym ekspertem lub wysyłając do niego maila.

32-214-45-80

biuro@piana-ok.pl

Gwarantujemy bezpłatny przyjazd specjalisty z oględzinami oraz wycenę prac.

Ocieplenie i izolacja sufitu mieszkalnego TermoPianą OK - Ruda Śląska
Przykładowa realizacja ocieplenia poddasza

Wykonawca natrysku pianki PUR – Ruda Śląska

Każdy doświadczony wykonawca natrysku wie, żeby przestrzegać zasad przetwarzania i stosowania materiału z jak największa korzyścią dla klienta. Należą do nich:

– natrysk materiału ponad krokwie (unikamy przez to powstania mostków cieplnych), 

– odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza w pomieszczeniu gdzie wykonywane są prace,

– odpowiednia temperatura i wilgotność podłożą na który aplikowany jest materiał,

– wykorzystanie tylko specjalistycznych, specjalnie to tych zadań sprecyzowanych narzędzi,

Z podstawowej wiedzy wykonawcy ocieplenia poddaszy zostało tu wymienionych tylko kilka. Każdy wie, że w branży budowlanej oprócz zastosowania wysokiej jakości materiału liczy się tez doświadczony i sprawdzony wykonawca. Dlatego Państwo, mieszkańcy Rudy Śląskiej powinni postawić na firmę Termopian, która ociepleniami natryskowymi zajmuje się od 30 lat, a nasi klienci z chęcią polecają nasze usługi innym.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza domu pianką – Mysłowice

Ocieplenie poddasza – Siemianowice Śląskie

Ocieplenie poddasza – Piekary Śląskie

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.