Ocieplenie poddasza – Bieruń

Chcemy przestawić Państwu naszą ofertę realizacji prac, które służą ociepleniu poddasza m.in. w powiecie
bieruńsko-lędzińskim i jego miejscowościach: Bieruniu, Imielinie, Lędzinach, Bojszowach oraz Chełmie Śląskim.
W tych miejscowościach położonych w województwie śląskim wykonywaliśmy już wiele zleceń. Mając na
uwadze nasze doświadczenie, profesjonalizm, a także strategiczne położenie naszej firmy w regionie (siedziba
znajduje się w Czechowicach – Dziedzicach), wybór klientów z tej okolicy ostatecznie padał na nas.

Ocieplanie poddasza pianką PUR w Bieruniu

Ocieplanie poddasza pianką PUR to jeden z najefektywniejszych sposobów na zatrzymanie ciepła w ogrzewanym budynku w sezonie grzewczym oraz zatrzymanie chłodu w sezonie letnim. Wykorzystanie metody natryskowej ocieplenia pianą poliuretanową ułatwi utrzymanie komfortowej temperatury w budynku, co spowoduje zmniejszenie wydatków w Państwa budżecie. Metoda ocieplenia polega na natrysku z pistoletu wysokociśnieniowego dwóch składników, które na natryskiwanej powierzchni łączą się tworząc pianę poliuretanową otwartokomórkową. Dzięki metodzie natryskowej oraz charakterystyce materiału w naszych realizacjach tworzymy izolację cieplna, która nie posiada mostków cieplnych oraz daję gwarancję braku przedmuchów wiatru, które zasadniczo wpływają na stabilność cieplną budynku.

Ocieplenie i izolacja dachu mieszkalnego TermoPianą OK - Bieruń
Zrealizowane ocieplenie poddasza

TermoPiana OK – Piana PUR do ocieplania poddaszy?

Chcemy przedstawić nasz wyrób TermoPiana OK. Jest to rodzaj piany PUR otwartkomórkowej, który charakteryzuje się niebieskim kolorem. Znajduje ona swoje zastosowanie we wnętrzach budynków tak mieszkalnych np. domy jednorodzinne jak i przemysłowych np. hale produkcyjne. Po natryśnięciu produkt ten jest bezpieczny chemicznie i nietoksyczny. Swoje właściwości uzyskuje po 24 godzinach od czasu natrysku. Charakteryzuję się też bardzo dobrą izolacyjnością cieplną wynoszącą 0,038w/mk, a dzięki swojej trwałości nie zmieni swoich właściwości przez min. 15 lat.

Dobór grubości ocieplenia poddasza pianą PUR.

Od wyboru grubości izolacji zależy jakiej poprawy efektywności energetycznej możemy się spodziewać. Dobór optymalnej grubości TermoPiany OK wpłynie na uzyskanie jak największej ilości korzyści, przy zmniejszeniu zużycia energii. Grubość całego ocieplenia zależy od ilości warstw jaką aplikator musi nałożyć. Przed każdą kolejną warstwą należy zaczekać aż poprzednia ostygnie. Przy tak nakładanych warstwach nie zajdzie silna reakcja egzotermiczna powodująca utratę jakości materiału. Z zasady, im większa grubość piany PUR, tym lepsze jej właściwości izolacyjne. Z naszej strony zawsze służymy pomocą przy jej optymalnym doborze. Można także wybrać ją samodzielnie, korzystając z naszej strony internetowej, gdzie na specjalnie dedykowanej podstronie znajdują się wszystkie istotne informacje.

Jak się z skontaktować w sprawie ocieplania poddasza w Bieruniu?

Zapraszamy do wykorzystania kontaktu telefonicznego pod numerami: +48 601 145 800 lub 32/214 45 80 albo formularza lub czatu na naszej stronie internetowej. Jesteśmy także dostępni pod mailem: biuro@piana-ok.pl.
Zachęcamy także, ze względu na bliskość naszego położenia w stosunku do osób zamieszkujących powiat bieruński w tym miejscowości: Bieruń, Chełm Śląski, Imielin, Bojszowy oraz Lędziny do kontaktu osobistego w każdy dzień roboczy w godzinach między 08.00. a 15.00.

Piana PUR to stosunkowo nowa technologia, dzięki natryskowej metodzie ocieplenia oraz charakterystyce materiału jakim
jest TermoPiana OK, czyli nasz rodzaj piany PUR otwarto komórkowej, idealnie wpasowuje się w dzisiejsze potrzeby oraz wymagania właścicieli budynków dot. ocieplenia poddasza. Wykorzystując do tej usługi wysoką
jakość materiału oraz nasze doświadczenie otrzymujecie Państwo gwarancje skutecznego ocieplenia na lata.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Gliwice

Ocieplenie poddasza – Będzin

Ocieplenie poddasza – Tarnowskie Góry

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.