...

Ocieplenie poddasza pianką – Siemianowice Śląskie

Dziś jednym z najefektywniejszych sposobów do ocieplenia domu jest zastosowanie pianki poliuretanowej (PUR) otwarto-komórkowej. Jej wykorzystanie nie kończy się tylko na poddaszu, mimo że tam jest używana najczęściej. Można nią także ocieplić stropy, ściany oraz sufity. Jej przewagą nad innymi materiałami są właściwości, dzięki którym doświadczony wykonawca potrafi stworzyć nową bezspoinową warstwę ocieplenia. 

Jak działa Pianka PUR?

Działanie pianki PUR polega na jej wzroście po połączeniu 2 komponentów, które natryskiwane są na uzgodniona powierzchnię. Po aplikacji pianka wzrasta do około 10 cm na warstwę, łącząc się z podłożem. Szczelnie wypełnia wszystkie luki oraz przerwy, gwarantując użytkownikowi w 100% brak mostków termicznych oraz przedmuchów wiatru. Oprócz eliminacji dwóch największych zagrożeń dla utrzymania komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń domu, posiada ona inne cechy które wymienione są poniżej. Zachęcamy do kontaktu aktualnych i przyszłych inwestorów, którzy stoją przed wyzwaniem, jakim jest ocieplenie budynku oraz osoby zainteresowane termo-modernizacją domu z Siemianowic Śląskich i okolic.

Pianka PUR – materiał ocieplający dom

Ocieplenie domu to istotny etap na każdej budowie. Zaważy on później na m.in. kosztach energii ponoszonych przez właściciela na ogrzewanie oraz klimatyzację.  Nasza firma chcę Państwu przedstawić piankę PUR posiadającą strukturę otwartych komórek – TermoPianę OK. Produkt ten powstał na bazie naszego ponad 30 letniego doświadczenia w branży ociepleń natryskowych. Jako wykonawcy ociepleń poddaszy wiemy, że materiał ten sprawdził się w wielu realizacjach. Użytkownicy domów ocieplonych TermoPianą OK chwalą sobie jej wykorzystanie oraz spokój na lata jaki daje jej użycie, gdyż utrzymuje ona swoje właściwości termiczne na minimum 15 lat. Jej doskonałe właściwości cieplne, maja odzwierciedlenie w dokumentacji, gdzie udokumentowany został bardzo dobry współczynnik przewodzenia ciepła inaczej zwany lambdą – 0,038 W/mK. TermoPiana OK to materiał lekki, nie obciążający za bardzo struktury dachowej. Gęstość pozorna wynosi tylko 7-10 kg/m3.  Jej uniwersalność pozwala na wykorzystanie nie tylko w sektorze mieszkaniowym, ale także komercyjnym.  Pozwala na to wysoka przyczepność materiału to różnych powierzchni. Między innymi: membran, foli paroizolacyjnych, płyt kartonowo-gipsowych, deskowań, a nawet stalowych konstrukcji.  

Izolacja i ocieplenie stropu domu - Siemianowice Śląskie - TermoPianą OK
Ocieplenie poddasza – przykład realizacji

Sprawdzony wykonawca Piany PUR – Siemianowice Śląskie

Nasze wieloletnie doświadczenie jako wykonawca oraz producent materiału stosowanego do ocieplenia poddasza, gwarantuje naszą skuteczność porządnego wykonania prac. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz pracowników z ponad 20 letnim stażem w wykonywaniu natryskowych ociepleń. W połączeniu ze znajomością wykorzystywanego materiału daje to Państwu wybór najlepszej możliwej opcji na rynku. Nasze prace prowadzimy dokładnie i terminowo (zgodnie z umową). Zainteresowanych z Siemianowic Śląskich oraz okolic zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 32/214-45-80 lub mailem: biuro@piana-ok.pl.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza domu pianką – Mysłowice

Ocieplenie poddasza – Siemianowice Śląskie

Ocieplenie poddasza – Ruda Śląska

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.