...

Ocieplenie poddasza pianką PUR – Tychy

Podczas budowy domu klient zawsze szuka jak najlepszych rozwiązań. Etap wyboru i zastosowania ocieplenia poddasza jest w dzisiejszych czasach bardzo istotny. Zaważy on później na kosztach utrzymania, eksploatacji oraz komforcie użytkowników. Decydując się na materiał służący do ocieplenia należy zwrócić uwagę na zalety jakie za sobą niesie. Oprócz oczywistej chęci zatrzymania ciepłego powietrza w okresie zimowym, powinien on też zachować chłód w okresie letnim. Dlatego tak ważny jest wybór najlepszej metody oraz materiału którą można w tym celu zastosować. Firma Termopian zajmująca się od ponad 30 lat wykonaniem ociepleń natryskowych proponuje Państwu wykorzystanie materiału – TermoPiany OK. Jest to produkt z piany poliuretanowej otwarto-komórkowej. Charakteryzuje się on niebieskim odcieniem po natrysku. Jest to produkt sprawdzony i przez nas stosowany w całym województwie śląskim oraz na terenie Tychów i okolic.

Piana PUR otwarto-komórkowa w ociepleniu poddasza – dlaczego warto postawić na TermoPianę OK?

Jest to materiał stworzony do ociepleń we wnętrzach budynków. Ma strukturę miękkiej pianki (właściwości otwartych komórek). Powstaje z połączenia dwóch surowców w postaci płynnej. Miejscem łączenia się materiałów jest wysokociśnieniowy pistolet, który aplikuje połączone surowce. Na natryśniętym podłożu TermoPiana OK wzrasta do około 10 cm szczelnie wypełniając przestrzeń wraz z szczelinami oraz wgłębieniami. Cecha ta eliminuje największe zagrożenia dla utrzymania komfortowej temperatury w domu: mostki cieplne i przedmuchy wiatru. Materiał jest bezpieczny w użyciu: nietoksyczny, obojętny chemicznie, a po aplikacji nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Charakteryzuje się bardzo dobra izolacyjność cieplna λ= 0,038 W/mk. TermoPiana jest paro przepuszczalna, a swoje właściwości pierwotne utrzymuje ponad 15 lat.

Ocieplenie poddasza - Tychy
Ocieplenie poddasza – przykład realizacji

Metoda natryskowa przy użyciu piany PUR – czy nada się do ocieplenia poddasza?

Metoda natryskowa jest jedną z najszybszych i najdokładniejszych metod realizacji ocieplenia poddasza. Zgrana brygada potrafi natrysnąć do 300 m2 nowej powłoki ociepleniowej, natryskując dokładnie zleconą przez klienta grubość. Uzyskuje się ją poprzez aplikacje kolejnych warstw (jedna na drugą). Od grubość materiału zależy jego jakość ocieplenia poddasza. Znajomość materiału oraz zasad jego przetwarzania pozwolą na uzyskanie najlepszej jakości ocieplenia. Grubość nowej warstwy nie wpływa na przyczepność materiału.

Ocieplenia poddasza w Tychach, a nasza lokalizacja

Wykonujemy usługę ocieplenia natryskowego TermoPianą OK, którą chcemy Państwu zaproponować. Nasza firma od dnia założenia w 1988 roku ma swoją siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach. Bliskość położenia naszego biura w stosunku do Tychów, pozwala Państwu na bezpośredni kontakt z naszymi doradcami technicznymi w biurze. Dla Państwa wygody proponujemy także kontakt telefoniczny pod numerami: 601145800 oraz 322144580 lub mailem: biuro@piana-ok.pl. Uzyskają Państwo bezpłatną wycenę wraz z doradztwem niezależnie czy mowa o budownictwie mieszkalnym jak domy jednorodzinne, czy też budownictwie przemysłowym np. hangary. Wszystkich Inwestorów planujących nowe ocieplenie lub jego zmianę na terenie Tychów zapraszamy do kontaktu.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Bielsko-Biała

Ocieplenie poddasza – Rybnik

Ocieplenie poddasza – Katowice

Ocieplenie poddasza – Kraków

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.