...

Ocieplenie poddasza domu pianką PUR – Gliwice

Mieszkańcom miasta Gliwice oferujemy wykonanie ocieplenia poddasza z pianki PUR metodą natryskową. Ta innowacyjna metoda staje się coraz bardziej popularna wśród osób budujących domy lub zainteresowanych termo-modernizacją już użytkowanych. Technologia ta zyskuje coraz większą rzesze klientów, dzięki korzyściom jakie otrzymuje użytkownik domu. Do najistotniejszych można zaliczyć stworzenie nowej powłoki ocieplającej dom, która jest bez łączeń. Brak spoin między materiałem oraz między podłożem a materiałem, oznacza dla Państwa brak mostków termicznych oraz przedostawania się do wnętrz przedmuchów wiatru. Eliminuje się przez to największe niebezpieczeństwa dla utrzymania ulubionej przez siebie temperatury w pomieszczeniach. Poprzez wykorzystywanie metody natryskowej mogą Państwo cieszyć się ze skończonego ocieplenia nawet po jednym dniu pracy. Jej szybkość oraz dokładność , którą oferuje jest rzadko spotykana w całej branży budowlanej.

Sprawdzony wykonawca ocieplenia z pianki PUR

Każdy kto miał chociaż styczność z branżą budowlaną wie, że wybór dobrej jakości materiałów to 50% sukcesu. Drugie 50% to dobór wykonawcy. Dobry wykonawca oprócz tego że, powinien być profesjonalistą, to najlepiej jeszcze sprawdzonym, doświadczonym oraz terminowym. Firma Termopian gwarantuje to Państwu – mieszkańcom Gliwic. Wszystkie prace oraz wytyczne zostaną spisane w umowie, która stanowić będzie ich potwierdzenie. Termopian od 30 lat zajmuje się w branży budowlanej natryskowymi ociepleniami. Przez ten okres wykonaliśmy wiele zleceń, a zebrane doświadczenie oraz opinie klientów zaowocowały powstaniem kilku materiałów budowlanych, które z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek.  Przez te lata pokazaliśmy się i sprawdziliśmy jako producent który stawia na jakość. Do ociepleń wewnątrz domów oraz innych budynków mieszkalnych oraz przemysłowych stworzyliśmy oraz stosujemy produkt – TermoPiana OK.

Korzyści z pianki PUR o otwartych komórkach – TermoPiany OK

TermoPianą OK realizuje się ocieplenia przy dachach skośnych, stropodachach wentylowanych, stropach belkowych, podłogach na legarach oraz ścianach szkieletowych. Gwarancje tak dobrych parametrów ocieplających naszej pianki PUR (współczynnik przewodzenia ciepła 0,038 W/mk), możemy dać na lata (minimum 15 lat). Spowodowane jest to strukturą jaką posiada TermoPiana OK. Formę izolatora spełnia w niej od początku powietrze, a nie inne gazy o lepszych właściwościach, więc nigdy w otwartych komórkach nie dojdzie do zmian, co prowadzi do takich samych parametrów na przestrzeni lat. Materiał ten jest paro-przepuszczalny.  Paro przepuszczalność określa się ją za pomocą współczynnika dyfuzji pary wodnej (symbol: µ). Dla powietrza wynosi on 1, zaś dla płyty gipsowo-kartonowej 10. Naszej TermoPiany OK parametr paro przepuszczalności wynosi: 3-4, czyli jego zastosowanie nie grozi zawilgoceniem pomieszczeń prowadzących do powstania pleśni czy grzyba.

Izolacja i ocieplenie poddasza domu - Gliwice
Wykonane ocieplenie poddasza w domu jednorodzinnym

Kontakt – Gliwice

Jeśli są Państwo zainteresowani technologią ocieplenia poddasza pianką PUR otwarto-komórkową w swoim domu na terenie Gliwic, warto postawić na TermoPianę OK oraz sprawdzonego wykonawcę, który zagwarantuje najefektywniejsze wykonanie prac. Zapraszamy do kontaktu:

– osobiście: Czechowice-Dziedzice, ul. Dworcowa 15A

– telefonicznie: 32/214-45-80

– mailowo: biuro@termopiana-ok

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Bieruń

Ocieplenie poddasza – Będzin

Ocieplenie poddasza – Tarnowskie Góry

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.