...

Ocieplenie poddasza Katowice

Dla każdego budowa swojego domu to duże wyzwanie. Istotnym etapem budowy dla każdego Inwestora jest wybór materiału służącego do ocieplenia poddasza. Przy takim wyborze warto zadać sobie kilka pytań m.in. Jaki materiał w przyszłości najlepiej przełoży się na niższe koszty eksploatacji m.in. ogrzewania? Jaki najlepiej wpłynie na komfort oraz jakość życia ocieplonym domu? Co decyduje o jego jakości? Jakie ma zalety? Jakie ma wady? Ile kosztuje? Zastosowanie którego przyniesie największe korzyści w późniejszym czasie? Jaką ma odporność właściwości na upływający czas? Ile potrwają prace ociepleniowe?

Piana PUR otwarto-komórkowa, jak sprawdzi się w ociepleniu poddasza?

Na wszystkie wcześniejsze pytania naszym zdaniem najlepszą odpowiedzią jest zastosowanie piany poliuretanowej (PUR) otwarto-komórkowej. Dlatego wszystkim mieszkańcom miasta Katowice chcemy przedstawić powyższą technologie ocieplenia Państwa domu. Piana PUR to coraz popularniejsza metoda ocieplenia poddasza. Oprócz poddasza można stosować ją także przy ścianach, sufitach oraz stropach. Swoje zastosowania znajduje we wnętrzach budynków. Pomimo, że jej wykorzystanie najpopularniejsze jest w budownictwie mieszkaniowym, z powodzeniem można ją stosować także w budownictwie przemysłowym. Posiada ona bardzo dobre właściwości ociepleniowe.

Wykonywanie izolacji natryskowej - Katowice

Przykładowa realizacja ocieplenia poddasza

TermoPiana OK –  idelana piana PUR 

Firma Termopian funkcjonuje w branży ociepleń już ponad 30 lat jako wykonawca usług. Ociepliliśmy już ponad 1 000 000 m2 powierzchni w domach, halach, magazynach czy hangarach. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam wprowadzenie na rynek materiałów budowlanych kilku produktów dostosowanych do potrzeb klientów.
Wśród nich jest stworzony specjalnie do ociepleń wewnętrznych produkt o nazwie TermoPiana OK. Bazuje on na pianie poliuretanowej otwarto-komórkowej. Wyróżnia go niebieski kolor zaaplikowanej piany. Charakteryzuje go niski współczynnik przewodzenia ciepła 0,038W/mk oraz lekkość nie obciążająca bardzo konstrukcji dachu, bo tylko 10 kg/m3. Jest paroprzeposzczalny. Dzięki swoim właściwościom tworzy bezspoinową powłokę która wypełnia wszystkie przerwy lub szczeliny przez które ucieka ciepło lub dostają się przedmuchy wiatru, stanowiąc świetną izolację przy ociepleniu poddasza. Nawet jeśli materiał ulegnie zawilgoceniu, po jego wyschnięciu właściwości ociepleniowe wracają do pierwotnych wartości.

W jaki sposób wykonujemy ocieplenia metodą natryskową?

Dla każdego inwestora niezależnie czy nowo powstającego obiektu czy termo-modernizowanego istotnym elementem powinien być także sposób montażu nowego materiału do ocieplenia. Przy wykorzystaniu TermoPiany OK najlepiej sprawdza się metoda natryskowa. Polega ona na aplikacji materiału prosto na zlecone podłoże z pistoletu. Pozwala ona dotrzeć nawet w trudnodostępne miejsca oraz znacznie przyśpiesza prace, nawet do 300 m2 w jeden dzień.

Koszt ocieplenia poddasza w Katowicach

Wycena kosztu ocieplenia jest indywidualną sprawą. Zależy m.in. od grubości i powierzchni natrysku, lokalizacji prac czy podłoża na które będzie aplikowana piana PUR. Bliskość zamiekszania wpływa pozytywnie na ostateczny koszt całych prac.
Dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: 601-14-5800 ,32/214-45-80, gdzie po podaniu wymienionych wcześniej informacji otrzymają Państwo od naszego eksperta wstępny koszt takiej realizacji.
Dokładną cenę otrzymają Państwo po bezpłatnej wizycie naszego eksperta na miejscu możliwych przyszłych prac. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Katowic i okolic zainteresowanych usługami ocieplenia poddasza, a nawet całego domu do kontaktu z nami.  Można skorzystać z podanych numerów, z naszego maila: biuro@piana-ok.pl lub złożyć osobistą wizytę w biurze znajdującym się Czechowicach-Dziedzicach.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Bielsko-Biała

Ocieplenie poddasza – Tychy

Ocieplenie poddasza – Rybnik

Ocieplenie poddasza – Kraków

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.