...

Ocieplenie poddasza – Piekary Śląskie

Mieszkańcom Piekar Śląskich zainteresowanych ociepleniem swojego domu, termo-modernizacją, w trakcie budowy lub planowania chcemy przedstawić technologie ocieplenia z wykorzystaniem pianki PUR. Metoda ta mimo że na rynku jest już od lat, teraz staje się coraz modniejsza i chętniej wykorzystywana. Inwestorzy przekonują się do niej, po zaznajomieniu się z zaletami jakie dla nich niesie. Przy zastosowaniu pianki PUR klient otrzymuje szybko wykonane ocieplenie z bardzo dobrymi właściwościami.

Pianka PUR do ocieplenia poddaszy – czym jest i jak ją stosować?

Pianka PUR to materiał służący do ocieplenia budynków od wewnątrz. Dokładna nazwa to piana poliuretanowa otwarto-komórkowa. Wykorzystuje się ją ocieplenia poddaszy, stropów a nawet ścian. Dzięki swoim właściwościom tworzy ona szczelną warstwę materiału, zatrzymującego ucieczkę uzyskanej temperatury z wnętrza budynku. Nasza wieloletnia (ponad 30 lat) praca z materiałami służącymi do ocieplenia oraz wiele wykonanych realizacji, pozwoliła na wyprodukowanie materiału bazującego na piance PUR o otwartych komórkach – TermoPianę OK. Powstała ona po dokładnym poznaniu potrzeb jakie w dzisiejszych czasach mają klienci. Jest to produkt certyfikowany z przebadanymi i udokumentowanymi właściwościami. TermoPiana OK posiada parametry:

– współczynnik przewodzenia ciepła : 0,038 W/mk

– współczynnik oporu dyfuzyjnego pary wodnej: 3-4

– wytrzymałość na ściskanie: 6 kPa

– wytrzymałość na rozciąganie: 19 kPa

– gęstość pozorna: 7-10 kg/m3

Zalety pianki PUR w izolacji termicznej

Dla klienta najważniejszymi cechami, które niesie za sobą użycie pianki PUR w ociepleniu poddasza jest uniknięcie mostków termicznych i przedmuchów wiatru. Przy tym dzięki jej paro przepuszczalności, nie zatrzymuje ona wilgoci wewnątrz pomieszczeń, co minimalizuje zagrożenie powstania pleśni lub grzyba. Inwestor może być także spokojny o swoje ocieplenie na długie lata, bo TermoPiana OK przez minimum 15 lat nie zmieni swoich parametrów cieplnych. Nie grozi jej także opadniecie oraz odpadnięcie od podłoża. Na przestrzeni lat nie zmieni ona także swojego kształtu. Z kolejnych zalet przy wyborze natrysku TermoPiany OK, można zaliczyć szybkość wykonania prac. Nasza doświadczona brygada realizuje nawet do 300m2 nowej powłoki ocieplającej w jeden dzień.

Ocieplenie poddasza – Piekary Śląskie
Przykładowa realizacja ocieplenia poddasza.

Ocieplenia poddaszy Piekary Śląskie – cena za m2

Do ceny pianki PUR za m2 należy podchodzić bardzo indywidualnie. Do jej określenia potrzeba dodatkowych informacji, dlatego nie posiadamy jednego stałego cennika. W celu otrzymania wstępnej wyceny potrzebujemy wiedzy o:

– na co ma zostać wykonany natrysk (np.: membrana, deskowanie)?

– jak grubość natrysku Państwa interesuje?

– jaka jest powierzchnia do natrysku?

– w jakiej miejscowości znajduje się budynek?

Po otrzymaniu odpowiedzi na powyższe pytania wycenę można otrzymać od razu czy to drogą telefoniczną , pod numerem telefonu 32-214-45-80, czy mailowo biuro@piana-ok.pl. Nasze doświadczenie oraz znajomość używanego materiału jest dla Państwa, mieszkańców Piekar Śląskich gwarancją najlepiej wykonanego ocieplenia poddasza.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza domu pianką – Mysłowice

Ocieplenie poddasza – Siemianowice Śląskie

Ocieplenie poddasza – Ruda Śląska

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.