Jeśli szukają Państwo innowacyjnych rozwiązań pozwalających dobrze ocieplać poddasze, to metoda natryskowa będzie świetnym rozwiązaniem. Obecnie to jeden z najszybszych sposobów pozwalający położyć materiał izolacyjny na wskazaną powierzchnię. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu ociepleń już od ponad 30 lat. Szeroka wiedza i doświadczenie sprawiają, że o ociepleniach wiemy wszystko. Dla nas liczy się przede wszystkim satysfakcja klienta, dlatego przed wykonaniem pracy ustalamy wszystkie szczegóły z klientem. Ocieplenia natryskowe wykonywane przez naszą firmę mogą być stosowane w budynkach mieszkaniowych, usługowych, biurowych, a także przemysłowych. Nasza ogromna wiedza, a także doświadczenie pozwoliły nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale również opracować własny materiał. Ocieplenia poddaszy wykonujemy za pomocą produktu TermoPiana OK na bazie piany poliuretanowej otwarto-komórkowej. Gwarantujemy wykonanie jednej z najlepszych ociepleń zatrzymujących ciepło w budynku.

Docieplenie poddasza innowacyjną metodą

Z jakiego powodu świadczymy usługi izolacyjne bazujące na metodzie natryskowej? Ponieważ stawiamy tylko na najlepsze rozwiązania. Obecnie w budownictwie ocieplanie poddasza pianką poliuretanową otwarto – komórkową daje gwarancję wykonania poprawnej izolacji. Każdy budynek, w którym przebywają ludzie, musi zapewniać komfort cieplny, a także efektywność energetyczną. Zlecenie usługi naszej firmie sprawi, że powyższe aspekty staną się rzeczywistością. Stosowana podczas pracy TermoPiana OK cechuje się świetnymi parametrami ociepleniowymi, dlatego od dawna nasz produkt rywalizuje z innymi technologiami służącymi do ocieplania poddaszy. Wysoka przyczepność, a także zasięg rozpylenia materiału umożliwia wykonanie taniej i szybkiej usługi, co może się przyczynić do przyśpieszenia prac budowlanych.

Ocieplenia poddasza metodą natryskową

Ocieplanie poddasza pianką otwarto komórkową

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza firma oferuje wykonywanie usług izolacyjnych, wykonywanych produktem TermoPiana OK. Pianka reprezentuje produkty o strukturach otwartych komórek pozwalających zrealizować izolację metodą natrysku. Oferowana przez nas usługa pozwala na Ocieplenie poddasza i innych elementów konstrukcyjnych budynku.

Najczęstsze pytania odnośnie ocieplenia pianką

– Jaka jest najważniejsza zaleta pianki PUR?
– Najważniejsza przewagą tego materiału jest jego forma która przywiera dopiero na zleconym podłożu. W miejscu tym rośnie do około 10 cm szczelnie wypełniając wszystkie zagłębienia, załamania powierzchni lub szczeliny. Dzięki czemu uzyskujemy ocieplenie bez mostków cieplnych.

– Jakie są pozostałe zalety metody natryskowej dla piany PUR?
– Metoda natryskowa nie wymaga przenoszenia całego materiału ociepleniowego przez pracowników i wszystkie
pomieszczenia. Materiał jest podawany przez węże do pistoletu, który kieruje materiał bezpośrednio na zleconą
powierzchnie.

– Jakie parametry izolacyjne ma piana PUR?
– Termopiana OK czyli nasza piana poliuretanowa ma współczynnik izolacyjności wynoszący 0,038W/mk.

– Jaka powinna być grubość nakładanej piany PUR?
– Od grubości zależy jaki współczynnik izolacyjności będzie posiadać nasze ocieplenie. Im większa grubość tym
lepsze ocieplenie. Dokładne wytyczne mogą sobie Państwo sprawdzić na specjalnie do tego dedykowanej
stronie lub skontaktować się z naszym doradcą. Podstawową zasada natrysku brzmi: grubość pianki musi być
większa niż grubość krokwi.

– Jak piana trwała jest piana PUR?
– Materiał jest bardzo trwały. Zachowuje swoje właściwości pierwotne przez minimum 15 lat.

– Czy pianka PUR przepuszcza wilgoć?
– Tak TermoPiana OK jest paro przepuszczalna. Znajdą Państwo taką informację w jej karcie technicznej. Współczynnik oporu dyfuzyjnego pary wodnej wynosi 3-4.

– Ile będzie trwa nakładanie pianki PUR?
– W dobrych warunkach jesteśmy w stanie wykonać do 300 m2 w jeden dzień.

– Ile kosztuje natrysk pianki pur?
– Koszt zależy od wielu czynników. Między innymi grubości materiału czy lokalizacji zadania. W związku z tym
zawsze proponujemy, bezpłatną wizję obiektu oraz wycenę prac.

Otwarto-komórkowa pianka na poddasze

Naszą ofertę realizujemy na głównie na terenie województwa śląskiego oraz województwa małopolskiego – niemniej jednak zachęcamy do kontaktu zleceniodawców z całej Polski – jeżeli zależy Wam na najwyższej jakości wykonania, trudno o bardziej doświadczoną firmę realizacyjną.

Stosowane przez naszą firmę ocieplenia natryskowe są świetnym rozwiązaniem zarówno dla nowych domów, jak i tych wieloletnich potrzebujących prac modernizacyjnych. Aby móc oferować Państwu najlepsze usługi korzystamy z najlepszej pianki, którą można stosować na nowych powierzchniach oraz na starych konstrukcjach. Trzeba wykonać izolację poddasza? Nasi profesjonaliści i pianka na poddasze z łatwością sobie z tym poradzą. Zapraszamy do kontaktu!

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.