Ocieplenie poddasza pianą poliuretanową – Będzin

Wszystkie osoby które zainteresowane są ociepleniem swoich budynków zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na natryskowe ocieplenie poddasza, ale także sufitu, stropu oraz ścian. Proponujemy do jego wykonania technologie z piany poliuretanowej otwarto-komórkowej. W połączeniu tej technologii z użyciem idealnie dopasowanej do charakterystyki materiału metody natryskowej otrzymujemy bardzo dużą ilość zalet. Do najważniejszych jakie otrzymuje Inwestor należy nowa powłoka ociepleniowa bez mostów cieplnych, bez przedmuchów wiatru, która jest paroprzepuszczalna.

Izolacje można wykonać szybko, bo do 300 m 2 w ciągu jednego dnia, materiał jest lekki przez co nie obciąży bardzo konstrukcji oraz przywiera do wielu różnych podłoży od membrany, aż po konstrukcje stalowe. Z natryśniętego podłoża materiał nie odpadnie, a nawet nie opadnie. Oprócz zachowania pierwotnego kształtu, materiał zachowa także swoje pierwotne właściwości i to minimum przez 15 lat. Nawet jeśli doszło do zawilgocenia piany PUR po wysuszeniu wraca ona do swoich właściwości nie tracąc na jakości. Jej uniwersalność pozwala wykorzystać ją w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Najczęściej wykorzystywana jest w domach jednorodzinnych do poddaszy, ale także stosuje się ją na halach lub magazynach. Popularne jest też wypełnianie ścian pianą PUR w domach szkieletowych ze względu na swoje właściwości ociepleniowe i akustyczne. Przy pianach poliuretanowych należy pamiętać o zabezpieczeniu ich przed promieniowaniem słonecznym. Przy ociepleniu poddasza do zabezpieczenia wystarczy standardowy montaż płyt kartonowo-gipsowych.

Ocieplanie poddasza pianą PUR otwartokomórkową

Ponad 30 letnie doświadczenie naszej firmy – Termopian zaowocowało kilkoma własnymi produktami wprowadzonymi na rynek budowlany. Do wewnętrznych ociepleń natryskowych stworzyliśmy produkt nazywający się TermoPiana OK. Ten materiał to rodzaj piany poliuretanowej otwartokomórkowej. Posiada wszystkie wcześniej wymienione cechy pian PUR otwartokomórkowych, a od innych pian wyróżnia go niebieskie zabarwienie natryśniętej piany. Sprawdzony został przez nas wielokrotnie, przy natrysku na terenie całego kraju oraz także w powiecie będzińskim i jego miastach takich jak: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice, Psary.

Natrysk pianą TermoPiana OK - Będzin

Realizacja ocieplenia poddasza

Termopian – wykonawca ociepleń poddasza pianką w powiecie będzińskim

Przy wyborze wykonawcy usługi ocieplenia natryskowego najlepiej postawić na firmę doświadczoną i profesjonalną.
Materiał o bardzo dobrych właściwościach potrzebuje jeszcze wykonawcy który potrafi wykorzystać wszystkie jego zalety, ale zna także i potrafi zniwelować wszystkie ryzyka jakie mogą wystąpić przy braku znajomości materiału lub umiejętności natrysku. Firma Termopian na rynku ociepleń natryskowych jest już od 30 lat i byli klienci z chęcią wracają do nas. A to najlepsza wizytówka każdej firmy. Posiadamy sprawdzoną brygadę z dużym stażem przy wykonywaniu ociepleń natryskowych. Wszystkie prace wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie sprecyzowanym tylko do zleconych zadań.

Cena natryskowego ocieplenia poddasza pianą PUR – Powiat będziński

Co składa się na koszt ocieplenia? Na jego wysokość ma wpływ wiele czynników. Miedzy innymi powierzchnia do natrysku,
grubość izolacji, czas prac ale także lokalizacja realizacji.

Dlatego jeśli chcą Państwo uzyskać wstępną wycenę ocieplenia poddasza zachęcamy do osobistego spotkania wszystkich mieszkających w powiecie bieruńskim oraz jego miejscowościach: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice, Psary w siedzibie biura w Czechowicach-Dziedzicach, lub pod numerami: +48 601 145 800 lub 32/214 45 80 oraz mailem: biuro@piana-ok.pl. Gwarantujemy darmową wycenę prac oraz wizję lokalną doradcy wraz z pomiarem.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Bieruń

Ocieplenie poddasza – Gliwice

Ocieplenie poddasza – Tarnowskie Góry

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.