...

Ocieplenie poddasza – Sosnowiec

Zachęcamy do zainteresowania się nasza ofertą ocieplenia poddasza z pianki poliuretanowej (PUR) otwarto-komórkowej na terenie Sosnowca oraz okolicznych terenów. Dlaczego klient spośród tylu możliwych materiałów miałby wybrać piankę PUR? Bo pianka  poliuretanowa zagwarantuje mu brak mostków termicznych oraz przedmuchów wiatru, które najbardziej mają wpływ na utrzymanie  komfortowej temperatury wewnątrz domu. Cechę tą uzyskuje się dzięki właściwościom pianki, która wzrasta dopiero na zleconym podłożu tworząc nową warstwę ocieplenia, bez łączeń oraz szczelin. Takie ocieplenie zagwarantuje Tobie zmniejszenie kosztów za energię potrzebnej do ogrzewania oraz kosztów ponoszonych w lecie na klimatyzację.

TermoPiana OK – Pianka PUR idealna do ociepleń poddasza

Nasza firma TermoPian w trakcie swojej 30 letniej działalności zawsze starała się wsłuchać w aktualne potrzeby klientów. Z tego doświadczenia wykonawcy prac mających na celu ocieplenie budynku powstało kilka produktów z sukcesem wprowadzonych na rynek materiałów budowlanych. Do ociepleń wewnętrznych wprowadziliśmy i stosujemy nasz produkt TermoPianę OK. Jej technologia opiera się na właściwościach pianki poliuretanowej otwarto komórkowej, dlatego ze 100% pewnością gwarantujemy wcześniej wymienione cechy tego produktu.  TermoPianę OK wyróżnia niebieski kolor zaaplikowanego na podłoże materiału. Skutecznie oraz bardzo efektywnie dociepli Twoje poddasze, dzięki udokumentowanemu współczynnikowi przewodzenia ciepła 0,038 [W/mK]. Jest paro przepuszczalna, utrzymuje swoje właściwości cieplne ponad 15 lat oraz bezpieczna w użyciu. Po natrysku nie wydziela nie przyjemnych zapachów oraz jest chemicznie obojętna i nietoksyczna.

Zalety natryskowej metoda aplikacji pianki PUR w ociepleniu poddaszy

Kolejna korzyścią dla klienta jest wykorzystanie w pracy z pianką poliuretanowa otwarto-komórkową metody natryskowej. Dzięki niej, klient nie musi martwić się w ocieplenie nawet w najtrudniejszych do zastosowania, innych materiałów ociepleniowych, miejscach. Łatwość aplikacji  w wyżej wymienionych miejscach ułatwia bezpośredni natrysk na podłoże, na którym powstaje bezspoinowa powłoka. Metoda ta przyspiesza pracę. Doświadczony aplikator z brygadą potrafi natrysnąć nawet do 300m2 w jeden dzień. W celu osiągnięcia określonej grubości ocieplenia, ustalonej z zapotrzebowaniem klienta, aplikator natryskuje materiał warstwami jedna na drugą. Dzięki metodzie natryskowej zwiększamy także dokładność osiąganej grubości ocieplenia. Należy zaznaczyć, że grubość ocieplenia (natryśniętego materiału) nie ma wpływu na przyczepność do podłoża.

Ocieplenie poddasza TermoPianą OK - Sosnowiec
Przykładowe ocieplenie poddasza pianką

Ocieplenie poddasza – Sosnowiec. Skontaktuj się z nami!

Budowa domu to ważny czas w życiu każdego człowieka. Każdy chce jak najlepiej dostosować  przestrzeń do przyszłego życia. Wiemy, że oprócz zastosowania dobrego materiału w branży budowlanej, ważny jest też dobór sprawdzonego wykonawcy. Nasza firma od ponad 30 lat zajmuje się ociepleniami, dlatego wybór firmy Termopian da Państwu, mieszkańcom Sosnowca, pewność porządnie wykonanego ocieplenia. Jako wykonawca, ale także producent znamy ten materiał i potrafimy wykorzystać wszystkie jego zalety. 
Zapraszamy po więcej informacji pod telefonem: 32/ 214-45-80 lub poprzez e-maila: biuro@termopiana-ok.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Sucha Beskidzka

Ocieplenie poddasza – Olkusz

Ocieplenie poddasza – Świętochłowice

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.