...

Ocieplenie poddasza – Kraków

Nasza firma Termopian specjalizuje się w realizacji zadań ocieplenia poddasza w powiecie krakowskim oraz jego miejscowościach: Kraków, Krzeszowice, Czernichów, Skawina, Liszki, Zabierzów, Mogilany, Wielka Wieś oraz Jerzmanowice-Przeginia. Lokalizacja naszej bazy (Czechowice-Dziedzice) pozwala nam w łatwy i szybki sposób dojechać do miejsca realizacji usługi ocieplenia.

Ocieplanie poddasza pianką w powiecie krakowskim

Ocieplanie poddasza to jeden z najlepszych sposobów na zatrzymanie ciepła w budynku. Do ocieplenia pianką poliuretanową (PUR) otwarto-komórkową wykorzystuje się natryskową metodę aplikacji. Ten rodzaj materiału stosuje się we wnętrzach budynków. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie jako wykonawcy ociepleń natryskowych (w tym także realizacje w powiecie krakowskim) oraz producenta kilku materiałów budowlanych zaowocowało powstaniem produktu o nazwie TermoPiana OK. Jest to rodzaj piany PUR otwarto-komórkowej, który swoimi właściwościami został dostosowany specjalnie do ociepleń wewnątrz budynków. Jego uniwersalność pozwala na jego użycie w budownictwie mieszkaniowym m.in. domach jednorodzinnych, szeregowych czy bliźniakach, ale także w obiektach przemysłowych.
Wykorzystuje się go przy budownictwie nowym, inwestycjach deweloperskich czy termomodernizacjach lub remontach. Najczęściej stosuje się go na poddasza, ale idealnie sprawdzi się też jako ocieplenie ścian, stropów czy sufitów.

Piana PUR do ocieplenia poddaszy – właściwości

 • bardzo dobra izolacyjność cieplna 0,038W/mk
 • 15 lat trwałości na właściwości pierwotne materiału
 • paroprzepuszczalność materiału
 • bezspoinowość nowej powłoki cieplnej

  TermoPiana OK o strukturze otwartych komórek zapewni Ci:
 • ocieplenie bez mostków cieplnych oraz przedmuchów wiatru.
 • szybkie wykonanie (do 300 m2 w jeden dzień)
 • bezpieczeństwo, materiał jest nietoksyczny oraz obojętnych chemicznie
 • oszczędności w kosztach za ogrzewanie i klimatyzacje

  Wymienione argumenty pozwolą Ci uzyskać wzrost komfortu cieplnego przy zauważalnych oszczędnościach. Sprawia to, że nasze realizacje ocieplenia poddaszy naszą pianą poliuretanową w Krakowie, Krzeszowicach, Czernichowie, Skawinie, Liszkach, Zabierzowie, Mogilanach, Wielkiej Wsi oraz Jerzmanowicach-Przeginie cieszą się rosnącą popularnością.
Ocieplenie i izolacja przy remoncie dachu - Kraków
Przykładowe ocieplenie poddasza pianką

Ocieplanie poddasza w Krakowie – jak się z nami skontaktować?

W celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, chcąc otrzymać wstępna ofertę lub umówić się na bezpłatną wizje lokalną zapraszamy do wykorzystania naszych numerów telefonicznych: +48 601 145 800 lub 32/214 45 80. Alternatywną metodą jest kontakt przez naszego maila: biuro@piana-ok.pl, lub poprzez formularz kontaktowy lub czat na stronie.

Wykonawca usługi ocieplenia pianą PUR

Jesteśmy jedną z pierwszych firm które wprowadziły i zaczęły wykonywać prace w Polsce wykorzystując do ociepleń piany poliuretanowe. Wszystkie prace które realizujemy wykonuje profesjonalna brygada z dużym doświadczeniem (ponad 20 stażu w izolacjach natryskowych) korzystając z wyspecjalizowanego sprzętu. Naszych pracowników wyróżnia doświadczenie oraz zorganizowanie. Zadania wykonujemy z dbałością, wiedząc że zadowolenie klientów jest najlepszym świadectwem dla wykonawcy, szczególnie w branży budowlanej.

Najlepsze ocieplenia poddaszy pianką w Powiecie krakowskim!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców chcących ocieplić swój budynek lub go termo-modernizować z powiatu krakowskiego do zapoznania się z naszą ofertą ocieplenia poddaszy. Wybierając naszą ofertę ocieplenia poddasza otwarto-komórkową pianą PUR w Krakowie i okolicznych miejscowościach jak Krzeszowice, Czernichów, Skawina, Liszki, Zabierzów, Mogilany, Wielka Wieś oraz Jerzmanowice-Przeginia postawią Państwo na najwyższą jakość usługi oraz wykorzystanego materiału.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Bielsko-Biała

Ocieplenie poddasza – Tychy

Ocieplenie poddasza – Rybnik

Ocieplenie poddasza – Katowice

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.