...

Ocieplenie poddasza – Zabrze

Wszystkich mieszkańców Zabrza oraz miejscowości w pobliżu wymienionego miasta zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi usługami ocieplenia poddasza. Polega ona na natryskowej aplikacji piany PUR otwartokomórkowej na zlecone podłoże. Statystycznie najwięcej ciepła ucieka przez dach, dlatego coraz popularniejszy staje się natrysk na poddasza. Materiał ten można stosować też do natrysku ścian, sufitów oraz stropów. Jak wykonawca usług z 30 letnim doświadczeniem w ociepleniach natryskowych, do wewnętrznych prac stworzyliśmy materiał bazujący na pianie poliuretanowej otwartokomórkowej  – TermoPiana OK. Charakteryzuje się on niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła 0,038 W/mk który potwierdza jego bardzo dobre właściwości ociepleniowe. Jego wszechstronność zastosowania umożliwia jego użycie w budynkach mieszkalnych jak i przemysłowych. Jako jego producent zaświadczamy i gwarantujemy właściwości TermoPiany OK.

TermoPiana OK – Właściwości materiału ociepleniowego

Dokładna znajomość materiału pozwala nam w trakcie realizacji, na wykorzystanie jego korzystnych właściwości w 100 % oraz ułatwia wyeliminowanie niedociągnięć. Dobrze wykonany natrysk pianą PUR gwarantuje brak mostków cieplnych oraz przedmuchów wiatru. Struktura polegająca na otwartych komórkach, polega na wzrastaniu do około 10 centymetrów na zleconym podłożu. Dzięki temu wypełnia on wszystkie zakamarki i niedostępne przestrzenie. Materiał jest paro-przepuszczalny, obojętny chemicznie i nietoksyczny po wykonanym natrysku. Jego lekkość, bo tylko 2 kg / 1m2 przy grubość 20 cm nowej warstwy nie powoduje nadmiernego obciążenia konstrukcji dachu.

Podłoże oraz warunki natrysku – jak przygotować się na ocieplenie poddasza?

Nasza piana PUR otwartokomórkowa może być natryskiwana na: membranę / folię paroizolacyjną, deskowanie, płyty gipsowo-kartonowe oraz konstrukcje stalowe. Jej przyczepność gwarantuje brak odkształcania się oraz odpadania od natryśniętego podłożą. Piana także nie opada z upływem czasu. Nakłada się ją metodą natryskową co pozwala na szybką i dokładną realizację powierzonego zadania. Należy jednak przestrzegać warunków jakie muszą zostać spełnione przy przetwarzaniu materiału:

– natryskiwane podłoże ma być oczyszczone i suche,

– temperatura powietrza w pomieszczeniu w którym wykonywane są prace musi być powyżej 5oC,

– temperatura podłoża w pomieszczeniu w którym wykonywane są prace musi być powyżej 5oC,

– wilgotność względna powietrza w miejscu prac musi być poniżej 70%,

– wilgotność podłoża do natrysku nie może przekraczać 15%.

Ocieplenie poddasza - Zabrze
Przykładowe ocieplenie poddasza

Ocieplenie poddaszy – Zabrze. Którą firmę wybrać?

Wybór usługi ocieplenia poddasza metoda natryskową przyniesie Państwu korzyści w postaci obniżenia kosztów za energię potrzebną do ogrzania domu w mroźne zimowe dni oraz klimatyzacji w upalne lato. Utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz budynku to najważniejszy cel tego materiału i po to został stworzony. Gwarancją dobrze wykonanej prac zawsze będzie doświadczony wykonawca, dlatego można śmiało stawiać na firmę Termopian. Zgrana i doświadczona ekipa z wyspecjalizowanym do tego typu zadań sprzętem, zapewni chętnym do wykonania nowego ocieplenia poddasza lub termomodernizacji mieszkańcom Zabrza jeden z najlepszych możliwych wyborów nowego ocieplenia.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Żory

Ocieplenie poddasza – Bytom

Ocieplenia poddasza – Jaworzno

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.