Ocieplenie poddasza – Olkusz

Chcemy Państwu przedstawić ofertę na usługi ocieplenia poddasza Pianą PUR otwartko-komórkową. Wykonujemy ją na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, czyli także w powiecie olkuskim i miejscowościach w nim się znajdujących:
Olkusz, Wolbrom, Bukowna, Bolesław, Klucze oraz Trzyciąż. Ociepleniami natryskowymi zajmujemy się od 1988 roku i takich prac wykonaliśmy już bardzo dużo.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, kompleksowość usługi od doradztwa technicznego aż do wykonania, wielokrotnie przekonywało klientów do wyboru nas jak wykonawców. Posiadamy doświadczony personel z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. Nasze zaplecze sprzętowe jest na najwyższym poziome. Korzystamy tylko z wyspecjalizowanego sprzętu.

Piana PUR – TermoPiany OK = idealny produkt do ocieplenia poddasza

Jako firma TermoPian nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem oraz wprowadzeniem na rynek materiałów budowlanych produktów specjalizujących się w ociepleniu oraz hydroizolacji obiektów budowlanych. Do realizacji ociepleń wewnątrz budynków m.in.: poddaszy powstał produkt o nazwie TermoPiana OK. Produkt ten jest rodzajem piany poliuretanowej otwarto-komórkowej. Charakteryzuje się niebieskim odcieniem po wykonaniu natrysku.
Swoją charakterystyką TermoPiana OK idealnie wpasowuje się w swoje zastosowanie. Posiada ona bardzo dobre właściwości ocieplające. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi 0,038 W/mk. Materiał po natryśnięciu wzrasta dopiero na podłożu docelowym. Dzięki temu wypełnia on wszystkie szczeliny oraz wgłębienia, nie pozostawiając nigdzie miejsca na dostanie się do wnętrz przedmuchów wiatru. Bezspoinowości materiału powoduje zniknięcie problemu mostków cieplnych.
Posiada on bardzo trwałe właściwości pierwotne, które utrzymują się minimum 15 lat. TermoPianę OK można stosować w budownictwie mieszkaniowym w domach jednorodzinnych oraz komercyjnym w halach produkcyjnych i magazynach. Po natrysku jest ona nietoksyczna, obojętna chemicznie i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Materiał ten pozwoli Klientowi na zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku w zimie oraz zachować chłód pomieszczeń w upalne dni.

Ocieplania natryskowe poddasza pianką PUR w Olkuszu – na czym to polega?

Metoda natryskowa to jedna z najefektywniejszych technik wykonania nowej powłoki ociepleniowej. Pozwala wykonać nową powłokę bezpośrednio na zamówione podłoże. Ułatwia on dotarcie materiału na miejsce prac. Przyśpiesza prace do nawet 300 m2 nowej powłoki w jeden dzień. Co pozwala wykonać nowe ocieplenie w przeciętnym domu jednorodzinnym w jeden dzień. Przyczepność piany PUR otwarto-komórkowej pozwala także na jego zastosowanie na takie podłoża jak: folię paroizolacyjną, deskowania czy nawet konstrukcje stalowe.

izolacja i ocieplenie poddasza domu - Olkusz - TermoPianą OK
Realizacja ocieplonego poddasza – przykład

Wybór grubości ocieplenia poddasza pianą.

Najistotniejszym wyborem przy natrysku piany PUR otwarto-komórkowej jest grubość końcowej powłoki ociepleniowej.
Metoda aplikacji pozwala na dokładny jej wybór. Materiał zostaje nakładany w warstwach jedna na drugą, a jego ilość nie
ma wpływu na jego przyczepność. Od grubości ocieplenia zależą końcowe właściwości całej przegrody. Im większa tym
lepsze właściwości termiczne nowej powłoki. Warto pamiętać, żeby grubość natrysku była większa niż grubość krokwi co
pozwoli na uniknięcie mostków cieplnych i skuteczne ocieplenie poddasza.

Przeznaczenie Piany PUR otwarto-komórkowej

TermoPiana OK stworzona została specjalnie do ociepleń wnętrz budynków. Sprawdza się przy termomodernizacjach
przeprowadzanych w obiektach już użytkowanych jak i dopiero powstających. Najczęściej wybierana zostaje przez
właścicieli domów jednorodzinnych, którzy planują ocieplenie domu lub zmianę poddasza na użytkowe. Taki też wybór
proponujemy wszystkim mieszkańcom Olkusza, Wolbromia, Bukowna, Bolesława, Kluczy oraz Trzyciąża w powiecie
Olkuskim. W branży budowlanej przy wyborze warto postawić na wyspecjalizowanego i doświadczonego wykonawcę który
może się pochwalić dużą ilością powyższych prac.

Zapraszamy do kontaktu: pod numerami telefonów +48 601-145-800
oraz 32/214-45-80 lub drogą mailową: biuro@piana-ok.pl.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Sucha Beskidzka

Ocieplenie poddasza – Sosnowiec

Ocieplenie poddasza – Świętochłowice

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.