...

Ocieplenie poddasza – Pszczyna

Mamy bogate doświadczenie w realizowaniu zleceń polegających na ociepleniu poddasza w Pszczynie, a także w innych miastach i wsiach powiatu pszczyńskiego, takich jak; Piasek, Ćwiklice, Wisła Mała, Suszec, Wola, Góra, Pniówek, Pielgrzymowice, Krzyżowice, ale również Jankowice, Studzionka, Łąka, Radostowice, Czarków, Pawłowice, Wisła Wielka, Goczałkowice-Zdrój czy Miedźna. Nasza firma znajduje się w niewielkiej odległości od Pszczyny, w związku z czym, jesteśmy w stanie szybko dojechać na miejsce zleconych prac.

Ocieplanie poddasza pianką w Pszczynie

Ocieplanie poddasza to prosty sposób na zachowanie ciepła w domu. Ocieplenie pianką dzięki swojej natryskowej metodzie aplikacji ma zastosowanie wewnątrz budynku, a wykorzystany przez nas najwyższej klasy materiał ocieplenia zapewnia duże oszczędności mieszkańcom powiatu Pszczyńskiego. W naszych realizacjach korzystamy tylko z profesjonalnego, certyfikowanego materiału jakim jest: Termopiana OK. Jest to rodzaj piany poliuretanowej otwarto komórkowej, który dobrze radzi sobie z izolowaniem termicznym oraz akustycznym, nawet w trudno dostępnych dla tradycyjnych materiałów miejscach. Wykonywane przez nas ocieplenie poddasza gwarantuje uniknięcie mostków termicznych, czy przedmuchów wiatru. Do pozostałych zalet materiału, można zaliczyć także takie cechy jak paroprzepuszczalność, trwałość swoich właściwości pomimo ubiegających lat oraz uniwersalność, przez co można ją stosować w obiektach o przeznaczeniu mieszkaniowym i przemysłowym. Wszystkie wymienione cechy wraz z szybką realizacją, wzroście komfortu cieplnego i zauważalnymi oszczędnościami, sprawia że nasze realizacje ocieplenia poddaszy naszą pianą poliuretanową w Łące, Ćwiklicach

Docieplanie poddasza w Pszczynie – jak się z nami skontaktować?

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do skorzystania z naszego formularza lub czatu (w prawym dolnym rogu ekranu) na naszej stronie internetowej.

Skorzystać można także z numerów telefonów +48 601 145 800 lub 32/214 45 80. Alternatywną metodą jest kontakt przez naszego maila: biuro@piana-ok.pl. Mieszkańców powiatu pszczyńskiego zachęcamy także do odwiedzin w naszej siedzibie znajdującej się niedaleko Pszczyny. Kontaktując się Państwo z nami w kilka minut uzyskacie Państwo wstępną wycenę realizacji. Oferujemy też bezpłatną wycenę prac na miejscu z dojazdem specjalisty.

Ocieplenie i izolacja sufitu mieszkalnego TermoPianą - Pszczyna
Powyższe zdjęcie pokazuje w jaki sposób możemy wykonać ocieplenie poddasza.
Wszystkie prace wykonywane są przez profesjonalna brygadę z dużym doświadczeniem (ponad 30 lat na rynku) w izolacjach natryskowych. Naszych pracowników wyróżnia profesjonalizm, zorganizowanie, a powierzone realizacje wykonują z dbałością, wykorzystując w nich specjalistyczny sprzęt. Dzięki wszystkim powyższym cechom gwarantujemy Państw prace na najwyższym poziomie, a powierzone realizacje cieszą się uznaniem i satysfakcją klientów.

Najlepsze ocieplenia poddaszy pianką w Powiecie pszczyńskim!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu pszczyńskiego do zapoznania się z naszą ofertą ocieplenia poddaszy i skorzystania z naszych usług. Wybierając naszą ofertę Ocieplenia otwartokomórkową pianą PUR w Pszczynie i miejscowościach powiatu pszczyńskiego takich jak:
– Wola,
– Pielgrzymowice,

– Krzyżowice,
– Łąka,
– Piasek,
– Ćwiklice,
– Studzionka,

Góra,
– Jankowice,

Czarków,
– Radostowice,
– Pawłowice,

– Wisła Mała,
– Wisła Wielka,

Suszec,
– Goczałkowice-Zdrój,

Pniówek,
– Miedźna

postawią Państwo na najwyższą jakość materiału oraz usług.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Żywiec

Ocieplenie poddasza – Racibórz

Ocieplenie poddasza – Oświęcim

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.