...

Ocieplenie poddasza pianką PUR – Chorzów

Chcemy Państwu zaoferować wykonanie przez nasza firmę Termopian ocieplenia poddasza czy nawet całego domu, poprzez metodę natrysku pianki PUR na poddasze, sufit, strop  i ściany. Nasza siedziba znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach czyli w niedalekiej odległości od Państwa miasta Chorzowa oraz wszystkich okolicznych terenów. Na rynku usług budowlanych jesteśmy nieprzerwanie od ponad 30 lat zajmując się usługami ociepleń metodą natryskową. Nasze zebrane doświadczenie oraz znajomość potrzeb klientów, pozwoliło nam z sukcesem wprowadzić na rynek materiałów budowlanych kilka produktów, jak najlepiej wyspecjalizowanych w swoich zadaniach. Do wewnętrznego ocieplenia domu, ale także innych obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych wykorzystujemy specjalnie do tego stworzony nasz produkt o nazwie – TermoPiana OK. 

Wybór materiału do ocieplenia domu

Przez specjalnie stworzony produkt do ocieplenia domu, mamy na myśli ogromną ilość pozytywnych właściwości, które dają korzyści użytkownikowi domu po jego zastosowaniu. Żeby dobrze wybrać materiał jaki ma zostać zastosowany do ocieplenia poddasza warto zastanowić się nad największymi zagrożeniami oraz przeszkodami jakie niesie za sobą wybór źle dobranego materiału ociepleniowego. Z największych zagrożeń ocieplenia można wymienić: mostki cieplne oraz przedmuchy wiatru. Wpływają ona najbardziej na utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń. Zaś do najczęściej występujących przeszkód  można zaliczyć trudnodostępne miejsca do których musi dostać się wykonawca ocieplenia, żeby wykonać dobrze swoja pracę.

TermoPiana OK – piana PUR idealna do ociepleń poddaszy

Właściwości TermoPiany OK bazują na pianie poliuretanowej (PUR) otwarto-komórkowej. Dzięki czemu jego struktura poprzez wzrastanie do około 10 cm na natryśniętym podłożu szczelnie wypełnia wszystkie dziury lub nieszczelności. TermoPiana OK tworzy monolityczną warstwę bez mostków cieplnych, przez które nie dostaną się także przedmuchy wiatru – czynnik ten jest niezwykle istotny w przypadku ocieplenia poddasza. Jej podstawowym celem jest ocieplenie o czym świadczy udokumentowany współczynnik przewodzenia ciepła na poziomie 0,038W/mk. Materiał jest bardzo odporny, minimum 15 lat utrzymania właściwości podstawowych. Można stosować go na różne podłoża: membrany, folię paroizolacyjną, płyty gipsowo-kartonowe czy deskowania. Sposób jego montażu czyli natrysk z specjalnego pistoletu, po pierwsze pozwala na szybką oraz dokładną pracę (nawet do 300 m2 w jeden dzień), po drugie ułatwia dostarczenie materiału na zlecone podłoże.

Natrysk pianą - ocieplenie dachu - Chorzów
Ocieplenie dachu pianką PUR

Chorzów – ocieplenie poddasza ze sprawdzonym wykonawcą

Nasza firma działająca w branży ociepleń natryskowych od lat, posiada wyspecjalizowana kadrę pracowników oraz najwyższej jakości sprzęt. Na rynku jesteśmy od wielu lat, bardzo często wykonując prace z polecenia, co świadczy o naszej jakości wykonania usług. Na terenie Chorzowa wykonywaliśmy już realizacje, dlatego wiemy, że bliskość przyszłych prac jest ogromną zaletą tak dla wykonawcy jak i klienta. Jeśli chcą Państwo uzyskać szybką wycenę prac zapraszamy do kontaktu: 32/2144580 lub mailem biuro@piana-ok.pl. Gwarantujemy także bezpłatny przyjazd naszego eksperta na miejsce możliwych prac.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Chrzanów

Ocieplenie poddasza – Wadowice

Ocieplenie poddasza – Dąbrowa Górnicza

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.