Ocieplenie poddasza – Żory

Proponujemy Państwu wykonanie usługi ocieplenia poddasza, sufitu, stropu oraz ścian w technologii natrysku piany poliuretanowej
otwarto-komórkowej. Technologia ta polega na aplikacji piany PUR z wysokociśnieniowego pistoletu bezpośrednio na zlecone podłoże. W miejscu tym, materiał przyczepia się do podłoża i wzrasta do około 10 cm tworząc bezspoinową powłokę. Żeby uzyskać wcześniej dobrany i uzgodniony współczynnik przewodzenia ciepła nowej przegrody piana natryskiwana jest warstwami, jedna na drugą, zwiększając grubość powłoki ociepleniowej. Materiał ma bardzo dobrą przyczepność, dzięki czemu można go natryskiwać na różne podłoża: membrany / folie paroizolacyjne, konstrukcje drewniane, płyty g-k oraz konstrukcje stalowe.

TermoPiana OK – nasz produkt do ocieplenia poddasza

Firma Termopian powstała w 1988, a jej profil działalności od początku związany był się wykonywaniem ociepleń natryskowych. Nasze doświadczenie jako wykonawca powyższych usług pozwoliło na wprowadzenie z sukcesem na rynek, naszych materiałów budowlanych, służących do natrysków na bazie pian PUR oraz produktów ich zabezpieczających. Do wewnętrznych natrysków służących do ocieplenia, między innymi poddasza, stworzyliśmy TermoPianę OK. Produkt ten wyróżnia od podobnych materiałów niebieska barwa natryśniętej powłoki. Dzięki znajomości wykorzystanego w usłudze materiału, doświadczonym pracownikom go aplikującym, gwarantujemy najlepsza jakość wykonania prac. Nasza lokalizacja (Czechowice-Dziedzice) zapewnia szybki i łatwy dostęp do wykonania realizacji natrysku ocieplenia poddasza w Żorach w województwie śląskim.

Ocieplenie domu - Żory
Przykład poddasza ocieplonego pianką PUR

Zalety naszej TermoPiany w ociepleniu poddasza

Wśród najistotniejszych zalet warto wyróżnić:

 • dobry współczynnik przewodzenia ciepła wynoszący 0,038 W/mk
 • brak mostków termicznych
 • brak przedmuchów wiatru
 • paro-przepuszczalność materiału
 • odporność, ponad 15 lat zachowania swoich właściwości ociepleniowych
  Zalety metody aplikacji piany PUR
 • szybkość prac, do 300m2 w jeden dzień
 • dotarcie we wszystkie nawet trudnodostępne miejsca
 • czystość prac
  Cena za 1 m 2 natrysku piany PUR
  Cena natrysku zawsze ustalana jest indywidualnie z klientem. Zależy ona od takich czynników jak grubość natrysku, zlecona powierzchnia, podłoża na które ma zostać wykonany natrysk czy lokalizacja prac. Bliskość położenia miejscowości Żory obniża ostateczny koszt usługi natrysku pianą PUR.

Wykonawca ocieplenia poddasza z doświadczeniem w Żorach

W branży budowlanej, jak w żadnej innej, liczy się jakość wykonania prac. Świadczy ona o wykonawcy zleconej usługi. Ma też wpływ na późniejsze polecenia i opinie wśród kolejnych Inwestorów. Zawsze wykonujemy wszystko zgodnie z umową, tak pod kątem jakości jak i terminowość realizacji. Zapewniamy kompleksową usługę od bezpłatnej wyceny oraz oględzin, aż do posprzątania po pracach. Posiadamy własny sprzęt, więc jesteśmy całkowicie samowystarczalni na przykład pod kątem prądu. W Żorach i okolicznych miejscowościach wykonywaliśmy już dużo zleceń natryskowego ocieplenia poddaszy. Wiemy, że w branży budowlanej nie ma lepszej wizytówki niż zadowolenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu.

Działamy również w innych miejscowościach:

Ocieplenie poddasza – Bytom

Ocieplenie poddasza – Zabrze

Ocieplenia poddasza – Jaworzno

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.