...

Firma Termopian od rozpoczęcia swojej działalności czyli 1988 roku zajmuje się izolacjami natryskowymi. Od początku istnienia jesteśmy związani ze województwem śląskim. W czasie naszej działalności wykonaliśmy niezliczoną ilość izolacji w obiektach przemysłowych oraz mieszkaniowych. Nauczyliśmy się, że w pracach budowlanych dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych liczy się przede wszystkim jakość: wykonania oraz zastosowanego materiału. Doświadczenie jako wykonawcy, zebrane na przestrzeni lat, ułatwiło nam stworzenie swojego materiału służącego do izolacji termicznej na bazie piany PUR – TermoPiany OK. Materiał ten aplikuje się natryskowo, bezpośrednio na zlecone podłoże.

Izolacja termiczna stropu - Śląska

Wykonanie izolacji natryskowej na terenie śląska

Nasza siedziba znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, dzięki czemu mamy ułatwiony dostęp do realizacji prac na terenie województwa. Tak na południe jak i północ od nas, szybki i łatwy dojazd gwarantuje rozbudowana sieć szybkich dróg. Warto na to zwróć uwagę, gdyż jest to jeden z czynników od którego uzależniony jest końcowy koszt prac. Patrząc przez pryzmat odległości, mieszkańcy tego województwa mogą liczyć na niższe ceny wykonania izolacji natryskowej.

Zalety piany PUR otwarto-komórkowej

Nasz produkt na bazie piany poliuretanowej otwarto-komórkowej – TermoPiana OK, to materiał nadający się idealnie do izolacji natryskowej poddasza. Uniwersalność materiału pozwala na jego zastosowanie w obiektach przemysłowych oraz mieszkaniowych. TermoPianę OK natryskuje się na poddasza, stropy, sufity a nawet ściany. Wszędzie tworzy nowa powłokę nie posiadającą żadnych szczelin oraz dziur. Dzięki poprawnie wykonanej aplikacji, klient jest wolny od ryzyka mostków cieplnych oraz przedostawania się przedmuchów wiatru. Materiał ten jest także bardzo trwały. Przez minimum 15 lat nie starci on żadnych swoich właściwości izolacyjnych. Prace, dzięki zastosowaniu metody natryskowej są wykonywane bardzo szybko, bo nawet do 300 metrów2 nowej izolacji w jeden dzień.  Nowa powłoka izolacyjna z TermoPiany OK  jest obojętna chemicznie oraz nietoksyczna, co dla użytkowników tak zaizolowanego domu jest bardzo istotne. Dla stabilności konstrukcji materiał nie będzie nadmiernym obciążeniem. Jego gęstość wynosi tylko 7-10 kg/m3, dlatego przy warstwie 25 cm grubości będzie ważył maksymalnie 2,5 kg/m2.

Jak przygotować dach przed pracami izolacyjnymi

Jak przed każdą pracą należy przygotować miejsce do jej wykonywania. Do natrysku piany PUR należy, jeśli to potrzebne oraz możliwe,  oczyścić pomieszczenie z zbędnych przedmiotów. Podłoże na które zostanie zaaplikowany materiał powinno być osuszone, odtłuszczone oraz stabilne. Na poddaszu warto zadbać o dokładne naciągnięcie oraz połączenie wszystkich szczelin w membranie wiartoszczelnej paro-przepuszczalnej. Przed wykonaniem nowej izolacyjnej powłoki warto także zamontować wieszaki pod zabudowę kartonowo-gipsową, które po skończonej izolacji ułatwią jej montaż .

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu:

– tel.: 32-214-45-802 lub 601 145 800

– mail: biuro@piana-ok.pl

– adres siedziby: 43-502 Czechowice-Dziedzice, ul. Dworcowa 15A, godz. otwarcia: 08:00-15:00

Zapraszamy także do zapoznania się z pełną ofertą izolacji natryskowych, w tym izolacji natryskowych w Małopolsce

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.