...

Nasz produkt TermoPiana OK służy do izolacji natryskowej poddasza. Jest to materiał bazujący na pianie PUR otwarto-komórkowej. Wykonanie izolacji poddasza tym materiałem przez naszą firmę zagwarantuje Państwu najlepszą jakość na rynku budowlanym.  TermoPiana OK ma: świetne właściwości termiczno-izolacyjne (lambda: 0,038 W/mK), uszczelniające (brak występowania mostków termicznych oraz przedmuchów wiatru) oraz wygłuszające (jednoliczbowy wskaźnik pochłaniania dźwięku αw wynosi: 0,50 ). Nasza pianka PUR jest odporna (ponad 15 lat zachowuje swoje wartości pierwotne), lekka (gęstość około 2 kg na m2 przy 25 cm grubości izolacji), paro-przepuszczalna (nie zatrzymuje wilgoci, przez co zmniejsza się ryzyko powstania grzyba oraz pleśni wewnątrz budynku) bezpieczna (chemicznie obojętna i nietoksyczna po wykonanym natrysku) i uniwersalna (możliwość jej zastosowania w obiektach mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych jak domy wolnostojące, szeregowe, bliźniaki, a także obiektach przemysłowych jak : budynki produkcyjne, hale oraz magazyny). Bliskość województwa małopolskiego jest ogromnym udogodnieniem, zmniejszającym czas wykonania zlecenia i jego koszta.

Wykonywanie izolacji natryskowej

Najczęstsze problemy z izolacją piankową

Izolację z piany PUR można zastosować w budynku nowo powstającym oraz już użytkowanym przy zmianie termoizolacji. Wśród najczęstszych problemów innych materiałów służących do izolacji poddasza występują: 

– zawilgocenie materiału, bardzo często prowadzące do utraty właściwości izolacyjnych, 

– ciężar zastosowanej izolacji i występujące przez to zbyt duże obciążenie konstrukcji dachowej,

– opadanie i niespójność izolacji wraz z upływem czasu, prowadzące do powstawania mostów cieplnych

– zbyt długi i problematyczny, szczególnie  w trudno dostępnych miejscach, czas wykonania usługi

Izolacja z piany PUR – zalety dla klienta

Z wszystkimi tymi problemami świetnie radzi sobie izolacja z pianki PUR. Nawet jeśli TermoPiana OK zawilgotnieje lub nasiąknie wodą, należy jaką osuszyć, a jej właściwości izolacyjne wrócą do pierwotnego stanu. Materiał ten rośnie dopiero na zleconym podłożu, dlatego tworzy jednolitą (bez łączeń) powłokę. Nie zmienia on swojego kształtu oraz nie osiada. Metoda natryskowa pozwala wykonać nową izolacje szybko oraz dotrzeć nawet w trudnodostępne miejsca.

Na jakim etapie budowy najlepiej wykonać izolację pianką

Najlepiej na natrysk nowej izolacji z piany PUR zdecydować się po ukończeniu  i osuszeniu wszystkich prac mokrych jak tynkowanie i wylewka posadzek, ale jeszcze przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Przed realizacją natrysku należy zabezpieczyć wszystkie elementy, które mogły by zostać zabrudzone przy pracach (okna, ściany, drzwi oraz inne rzeczy których nie można było usunąć z pomieszczenia). Wykonawca zawsze przed rozpoczęciem prac musi sprawdzić czy jest dopuszczalna wilgotność oraz temperatura, powietrza oraz podłoża do wykonania prac . 

Izolacje pianką natryskową w Małopolsce

Jak wykonawcy w branży izolacji natryskowych jesteśmy od początku powstania firmy, czyli od roku 1988. Zbieraliśmy doświadczenie na wielu obiektach i mierzyliśmy się z mnóstwem wyzwań. Najwyższa jakość wykonania to dla nas priorytet. Zawsze staramy się dopasować i zaoferować Inwestorowi najlepsze możliwe rozwiązanie, przy użyciu najbardziej efektywnego materiału. Gwarantujemy bezpłatna wycenę prac oraz przyjazd naszego specjalisty na miejsce możliwych prac. Można się z nami skontaktować osobiście od 8.00 do 15.00 w naszej siedzibie w Czechowicach-Dziedzicach (tuż obok granicy województwa małopolskiego), telefonicznie pod numerem 32/214-45-802 oraz 601145800 lub mailowo: biuro@piana-ok.pl.  

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą izolacji natryskowych na śląsku, oraz pełną ofertą izolacji natryskowych.

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.